به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

راه‌اندازی پنجره واحد؛ برای تسهیل سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد قشم (+ فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه قشم گفت: تصویرسازی ازمنطقه آزاد قشم بسیار حائز اهمیت است که این موضوع بدون همکاری رسانه‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود.

 

یاسر سلیمانی افزود: در دوره‌های پیشین زحمات زیادی برای شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه قشم کشیده شده و ما هم امیدواریم مکمل زحمات سایرین باشیم و ارزش افزوده بیشتری ایجاد کنیم.

 

وی ادامه داد: شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه قشم به عنوان متولی برگزاری نمایشگاه‌های سازمان منطقه آزاد قشم در نمایشگاه اکسپو امسال حضور داشت و راه‌های سرمایه‌گذاری‌های مختلف را در قالب بسته‌های سرمایه‌گذاری معرفی می‌کند.

 

سلیمانی ادامه داد: ما از سال گذشته شاهد پیشرفت خوبی در جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در منطقه آزاد قشم بودیم که این موضوع به  کمک برگزاری نمایشگاه‌های مختلف امکان‌پذیر شد.

 

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه قشم افزود: موضوع تبدیل شدن جزیره به عنوان جزیره فناور و نوآور به جد دنبال می‌شود و امیدواریم تا پایان سال جذب چند شرکت سرمایه‌گذار بزرگ خارجی نیز محیا شود.

 

وی در ادامه اظهار کرد: از سوی دیگر راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری که تا به حال مقفول مانده است؛ امیدواریم به زودی بهره برداری شود تا به سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری بهتر یاری رساند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *