به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

رییس کمیسیون گردشگری رویداد اسکوکواکس:

گردشگری ساده‌ترین اقدام در تحقق شعار سال است

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

رییس کمیسیون گردشگری رویداد اسکوکواکس( فرصت‌های سرمایه گذاری کشورهای شانگهای بریکس اکو) با اشاره به اهمیت مشارکت عموم مردم در پروژه های اقتصادی کشور گفت: اقتصاد و مشارکت مردم در اداره کشور همیشه مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و هر وقت این رهنمودها را در جامعه جاری و ساری کردیم، موفق بوده‌ایم.

حسن حسن پور قادیکلایی اظهار کرد: با توجه به شعار امسال «جهش تولید با مشارکت مردم» که از سوی رهبر فرزانه انقلاب نامگذاری شد، باید به فکر باشیم تا از ظرفیت مشارکت مردم برای رشد اقتصادی کشور بهره‌مند شویم.

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری وارش افزود: تمایل مردم ایران اسلامی به سفر، صله رحم و بازدید از آثار تاریخی و میراث فرهنگی یکی از مهمترین ظرفیت‌هایی است که به راحتی می‌تواند نماد جذب مشارکت مردم و جهش تولید باشد.

این مسئول تصریح کرد: سرمایه گذاری در بخش فرهنگی و امور زیر بنایی گردشگری از سوی مردم ساده‌ترین روش برای کسب سود تضمینی خواهد بود.

وی اشاره کرد: اگر برنامه‌های اجرایی که برای جذب سرمایه‌های شهروندان در حوزه‌های سکه و دلار و مسکن و خودرو وجود دارد و معمولا هم به تورم می‌انجامد، به سمت توسعه زیربنایی گردشگری داخلی هدایت شود، می‌توان شاهد جهش تولید و مشارکت مردم بود. منتهی، برای رسیدن به این هدف، حرف زدن به تنهایی کفایت نمی‌کند.

رییس کمیسیون گردشگری رویداد اسکوکواکس اضافه کرد: زیرساخت‌های گردشگری مانند هتل‌ها، اقامتگاه‌ها ،اماکن تفریحی و دیگر الزامات این صنعت می‌تواند محلی برای سرمایه‌گذاری و مشارکت عمومی باشد تا شاهد رونق و رشد اقتصادی در این حوزه باشیم.

این فعال حوزه گردشگری افزود: با این روش از یک سو امور زیر بنایی گردشگری کشور بازسازی، نوسازی می‌شود از سوی دیگر مردمی که در امور گردشگری سرمایه گذاری کردند، با دیدن اثرات مشارکت مالی در گردشگری ترغیب می‌شوند تا در امور دیگر هم مشارکت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *