در گفتگو با عضو هیئت مدیره منطقه آزاد ماکو عنوان شد

گردشگری رکن اساسی اقتصاد در حال توسعه است (+فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

مصاحبه اختصاصی غلامرضا منصورفرد عضو هیئت مدیره منطقه آزاد ماکو در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته یکی از مهمترین رویدادهای صنعت گردشگری و صنایع وابسته در جهان است که هر ساله در کشورهای مختلف برگزار می‌شود. این نمایشگاه فرصتی مناسب برای معرفی و تبلیغ مقاصد گردشگری، فرهنگ و صنایع دستی محلی است و به عنوان یک پل ارتباطی بین صنعت گردشگری و صنایع وابسته به شمار می‌رود.

 

منصور فردبا اشاره به جایگاه اقتصاد در کشورهای دنیا گفت: اگر در یک نگاه اقتصاد کشورهای دنیا مخصوصا کشورهای درحال توسعه را بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که جذب گردشگر و گردشگری یکی از المان‌های مهم برای توسعه اقتصادی این کشورها به شمار می‌آید. به طور خاص اگر موضوع اقتصاد را در کشور مالزی و ترکیه بررسی کنیم خواهیم دید که گردشگری برای آنها چقدر اهمیت دارد.

 

 

وی افزود: کشور ما با توجه به پتانسیل‌های بسیار زیادی که در حوزه تاریخی، دینی و طبیعی دارد می‌تواند زمینه ساز جذب گردشگران مختلف از سراسر دنیا با اهداف مختلف دنیا داشته باشد. منطقه آزاد ماکو نیز به عنوان یکی از مقاصد گردشگری و بزرگترین منطقه آزاد کشور عزم خود را برای این موضوع جزم کرده تا در توسعه زیرساختها برای جذب گردشگران تلاش فزاینده‌ای داشته باشد.

 

بیشتر بخوانید:

منطقه آزاد ماکو سرزمین چهار فصل گردشگری (+فیلم)

 

غلامرضا منصورفرد عضو هیئت مدیره منطقه آزاد ماکو همچنین درباره پتانسیل‌های گردشگری منطقه آزاد ماکو گفت: منطقه آزاد ماکو از چندین جهت می‌تواند مقصد گردشگری جذابی برای تمام گردشگران داخلی و خارجی باشد. منطقه آزاد ماکو سرشار از طبیعت زیبا و پتانسیل‌های فرهنگی، تاریخی و دینی است. کلیساهای واقع در این منطقه یکی از مکان‌های مقدس هموطنان مسیحی ما هست. مدیران منطقه آزاد ماکو و سرمایه‌گذاران این منطقه تلاش می‎کنند که با فراهم کردن زیرساختها شرایط بسیار خوبی را برای گردشگران فراهم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *