به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

کشف ۲۱۵ کیلو تریاک و حشیش در رودبار

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری ۲ قاچاقچی موادمخدر و کشف ۱۶۵ کیلوگرم تریاک و ۵۰ کیلوگرم حشیش در شهرستان رودبار خبر داد.

سردار عزیزالله ملکی امروز، ۲۲ اردیبهشت ماه در گفت‌وگو با خبرنگاران، موادمخدر و اعتیاد را ریشه بسیاری از جرائم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی عنوان و اظهار کرد: پیشرفت یک جامعه در تمام زمینه‌ها در گرو دو رکن اساسی امنیت و سلامت است.

 

وی با بیان اینکه در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت دو قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان گیلان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: پس از انجام تحقیقات نامحسوس مشخص شد، متهمان با یک دستگاه خودرو سواری زانتیا در شهرستان رودبار در حال انتقال موادمخدر هستند.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان از توقیف خودرو مورد نظر توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان و کشف ۱۶۵ کیلوگرم تریاک و ۵۰ کیلوگرم حشیش در بازرسی از این وسیله نقلیه خبر داد و گفت: در این خصوص قاچاقچیان ۳۳ و ۳۵ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید:

 

این مقام ارشد انتظامی در پایان تصریح کرد: تقدیم شهدا و جانبازان زیادی در راه مبارزه با موادمخدر توسط مجموعه انتظامی، بیانگر تلاش گسترده و مجاهدانه پلیس در این راه است و کارکنان سبز پوش فراجا در این مسیر از جان خود گذشته‌اند تا بتوانند از ورود موادمخدر به کشور جلوگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *