کسب دو مدال نقره و یک برنز توسط بوکسورهای ایرانی

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

تیم ملی بوکس ایران با کسب دو مدال نقره و یک برنز، به کار خود در تورنمنت تدارکاتی قرقیزستان پایان داد.

تیم ملی بوکس ایران، در مسیر آماده سازی خود برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس، در تورنمنت تدارکاتی قرقیزستان حضور یافت که با کسب دو مدال نقره و یک برنز به کار خود در این مسابقات پایان داد.

 

تورنمنت بین‌المللی قرقیزستان از پنج‌شنبه هفته گذشته در بیشکک‌ آغاز شد و امروز (دوشنبه – ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳) با برگزاری فینال اوزان مختلف به اتمام رسید. در مبارزات فینال، میثم قشلاقی و علی فتحی نمایندگان ایران بودند که با قبول شکست برابر حریفان به مدال نقره دست یافتند.

 

طبق جدول مبارزات در وزن ۸۰ کیلوگرم، میثم قشلاقی که پیش از این «کاراتبایف‌» از ازبکستان و «الیاس ماگمادوف‌» از روسیه را شکست داده بود، در فینال به مصاف «ساتی‌ بالدو» از قرقیزستان رفت که با رای داوران بازنده اعلام شد و به مدال نقره رسید.

 

در وزن ۹۲ کیلوگرم نیز علی فتحی پس از پیروزی مقابل «روشن سولیوف‌» ازبکستانی‌ و «توکتوسونلو» قرقیزستانی به فینال رسید، اما در دیدار پایانی برابر «رمضان‌ دادایف‌» از روسیه شکست خورد تا دومین نقره و آخرین مدال ایران در این رقابت‌ها را کسب کند.

 

پیش از این دو مدال هم روزبه صفری، بوکسور سنگین وزن ایران در ۹۲+ کیلوگرم، به مدال برنز دست یافته بود.

 

با این اوصاف، تیم ایران با کسب ۲ مدال نقره و یک برنز به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد. تیم ملی ایران با ۸ بوکسور در این تورنمنت تدارکایت حضور داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *