کدام محورهای مازندران همچنان مسدود است؟

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ رییس پلیس راه مازندران گفت که تردد خودروها در مسیر جنوب به شمال جاده چالوس و همچنین آزاد راه تهران شمال در راستای اجرای طرح محدودیت های ترافیکی ممنوع است.

سرهنگ یدالله جهان‌تاب در گفت و گو با ایرنا وضعیت ترافیک در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس حدفاصل مرزن آباد تا میانک و محدوده های انارک، هزارچم، ولی آباد و سیاه بیشه را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.

وی با بیان اینکه محورهای شمالی هم اکنون فاقد هرگونه مداخلات جوی است، وضعیت ترافیک در مسیر شمال به جنوب جاده هراز در محدوده های سه راهی چلاو، محمدآباد، بایجان، گزنک، رینه و آب اسک را نیز در زمان حاضر سنگین ذکرکرد و اظهار داشـت: در محور فیروزکوه در هر ۲ مسیر رفت و برگشت و همچنین در مسیر شمال به جنوب آزاد راه تهران شمال تردد خودروها به صورت عادی و روان در جریان است.

رییس پلیس راه مازندران از رانندگان وسیله نقلیه خواست علاوه بر مدیریت سفر و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

کدام محورهای ارتباطی مازندران مسدود است؟
سرهنگ جهان‌تاب، رعایت نکردن حق تقدم، صحبت کردن با تلفن همراه، سرعت و سبقت غیرمجاز، نبستن کمربند ایمنی و حرکت در شانه خاکی را از جمله تخلفات حادثه‌ساز عنوان کرد و گفت: پلیس به‌ شدت با این گونه تخلفات برخورد می‌کند و در صورت ثبت تخلف حادثه ساز، خودروی راننده متخلف ۷۲ ساعت به توقفگاه منتقل و برای گواهینامه راننده متخلف نیز نمره منفی درج خواهد شد.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره های ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *