کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برترین برگزار کننده رویدادهای سال گردشگری و ورزشی کشور شدلوح تقدیر و تندیس برترین برگزار کننده رویدادهای سال گردشگری و ورزشی از سوی وزارت صمت به رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اهدا شد.

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

لوح تقدیر و تندیس برترین برگزار کننده رویدادهای سال گردشگری و ورزشی از سوی وزارت صمت به رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اهدا شد.
این اجلاس ملی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار، انجمن صنعت ورزش، کالا، خدمات و صنایع وابسته و با حضور مدیران و فعالان، برگزیدگان و شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی مرتبط با موضوع شرکت های دانش بنیان برجسته حوزه صنعت، ورزش و تجارت، در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

 

در این رویداد بزرگ کشوری، با اهدای لوح و تندیس ویژه، از شرکت ها و موسسات برتر صنعت، ورزش و تجارت در سال ۱۴۰۲ تجلیل شد.

 

علی آقامحمدی رییس شورای سیاست گذاری اجلاس و محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت، لوح تقدیر و تندیس ویژه این اجلاس را به دکتر محمدحسین صوفی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان برگزارکننده برتر رویدادهای سال گردشگری و ورزشی اهدا و از تلاش ها و مدیریت وی در این حوزه قدردانی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *