مدیر کارخانه احیا مستقیم چادرملو در گفتگوی اختصاصی با پول نیوز،

چادرملو نسبت به سال گذشته تولید بیشتری دارد و از برنامه جلو هستیم (+فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

مدیر کارخانه احیا مستقیم چادرملو با بیان اینکه حجم تولید شرکت تا چهارم آذرماه به یک میلیون و دویست و چل و سه هزار تن رسیده ، گفت: توانستیم از سال گذشته تولید بیشتری داشته باشیم و از برنامه جلو هستیم.
محمد ابویی مهریزی مدیر کارخانه احیا مستقیم چادرملو در گفتگو با پول نیوز در بیست نمایشگاه بین المللی ایران متافو با بیان اینکه حجم تولید چادرملو تا چهارم آذرماه 1402 به یک میلیون و دویست و چل و سه هزار تن رسیده است، گفت: توانستیم از سال گذشته تولید بیشتری داشته باشیم و از برنامه جلو هستیم.

 

مدیر کارخانه احیا مستقیم چادرملو در ادامه به مدیریت توقفات در شرکت چادرملو پرداخت و افزود:  باتوجه‌به اقدامت و برنامه‌ریزی های خوبی که در مدیریت توقفات گرفتیم، توانستیم از برنامه جلو باشیم و به تولید خوب و کیفی دست پیدا کنیم.

 

 

ابویی مهریزی گفت: تا این تاریخ توقفات برنامه‌ریزی شده را بگونه ای مدیریت کردیم تا تعمیرات اساسی کارخانه احیا در زمان محدودیت‌های گاز به خوبی و با سرعت هرچه بیشتر صورت گیرد چون تولید ۱۴۰۳ ما وابسته به این تعمیرات بسیار مهم است.

 

وی افزود: ظرفیت کارخانه چادرملو با 330 روز کاری یک میلیون و پانصد و پنجاه‌هزار تن است و هر چند از سال گذشته تقریباً ۳ ماه محدودیت گازی داشتیم اما علی رغم این محدودیت ها، با مدیریت خوبی که در قسمت برنامه‌ریزی تعمیرات صورت ‌گرفته توانستیم به رقم یک میلیون و ششصد هزار تن تولید برسیم که برابر میزان تولید دوره مشابه سال پیش است.

 

بیشتر بخوانید: چادرملو با تولید 11 میلیون تن کنسانتره بزرگترین تولید کننده کنسانتره کشور (+فیلم)

 

بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، صنایع معدنی،آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری ایران، “ایران متافو تهران ۱۴۰۲”، در تاریخ ۳ الی ۶ آذر در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *