پتنت جدید سامسونگ توسعه گوشی با نمایشگر گسترش پذیر مربعی شکل را نشان می‌دهد

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ پتنتی که اخیرا سامسونگ ثبت کرده است نشان می‌دهد این شرکت در حال توسعه گوشی کوچک با نمایشگر گسترش پذیر چهارگوش است.

 

به نظر می‌رسد سامسونگ روی توسعه گوشی هوشمند جدید با سبک طراحی متفاوت متمرکز است. این شرکت برای دستگاه خود پتنت جدیدی ثبت کرده که دارای طراحی چهارگوش و نمایشگر گسترش پذیر است. سامسونگ پس از گوشی‌های تاشو اکنون قصد دارد به سراغ گوشی‌های جدید هوشمند مجهز به نمایشگر گسترش پذیر برود. اکنون سامسونگ به عنوان رهبر بازار گوشی‌های تاشو در آینده نه چندان دور با عبور از محصولات این بازار به دنبال نسل جدیدی از گوشی‌ها خواهد بود. گوشی های جدید ممکن است مجهز به نمایشگر گسترش پذیر یا رول شونده داشته باشد.

این نمایشگرها به همراه پنل‌های گسترش‌پذیر با نمایشگرهای تاشو متفاوت بوده و ممکن است اندازه کوچکی داشته باشند. همچنین پنل درون این گوشی‌ها به صورت یک ماژول است و در صورت نیاز می‌توان آن را باز کرده و فضای بیشتری در اختیار داشت. پتنت ثبت شده گوشی جدید سامسونگ طراحی منحصر به فردی خواهد داشت همچنین طراحی آن ممکن است به صورت چهارگوش و درون یک پنل گسترش پذیر باشد. البته هنوز مشخص نیست این پتنت قرار است در آینده به یک گوشی هوشمند تبدیل شود و یا تنها در حد یک پتنت باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *