ورود بانک صادرات ایران با “ست” به همایش بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت (+فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

بانک صادرات ایران با معرفی «سامانه توثیق الکترونیکی دارایی» با عنوان اختصاری «ست» و ارائه گزارش عملکرد «چکنو» (چک امن دیجیتال)، حضور فعالی در دهمین دوره از همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت خواهد داشت.
سامانه توثیق الکترونیکی دارایی یا «ست»، با هدف تسهیل در تامین وثیقه مورد نیاز برای دریافت تسهیلات خرد، راه‌اندازی و در مرحله اول، امکان وثیقه‌گذاری اوراق سهام و بیمه عمر و زندگی بدون نیاز به بازخرید یا فروش این دارایی‌ها برای متقاضیان دریافت تسهیلات از بانک صادرات ایران فراهم شده است.

 

بانک صادرات ایران پیش از این نیز با ارائه چکنو یا (چک امن دیجیتال بانک صادرات ایران) تلاش نموده ضمن عبور از بانکداری سنتی به دیجیتال، تجربه‌های جدیدی برای مشتریان خود رقم زند و گامی جدی در مسیر گسترش ابزارهای الکترونیک مالی بردارد.

 

 

بانک صادرات ایران در روز اول این همایش ضمن برگزاری یک نشست تخصصی با حضور جمعی از مسئولان کشوری و نمایندگان فعالان حوزه مالی کشور، به نقد و بررسی خدمات توثیق الکترونیک دارایی (ست) و چک امن دیجیتال (چکنو) پرداخت.

 

محسن سیفی مدیرعامل بانک صادرات نیز در  نشست تخصصی «انتظارات شبکه بانکی از بانک مرکزی» که در دومین روز دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با مشارکت مهران محرمیان معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، مدیران عامل بانک‌های ملی و رفاه و عضو هیئت‌مدیره بانک گردشگری و معاون فناوری اطلاعات بانک مسکن، برگزار شد، با اشاره به عنوان «گذار به بانکداری هوشمند» این همایش، گفت: بانک‌های بزرگ، سنتی و پر شعبه ایران طی سال‌های اخیر به دلیل داشتن مشتریان بیشتر نسبت به بانک‌های کوچکتر و جدید، در مسیر حرکت به سمت بانکداری هوشمند، کندتر حرکت کرده‌اند.

وی در خصوص انتظارات شبکه بانکی از بانک مرکزی نیز گفت: واقعیت این است که در عصر شتاب تاریخ و عصر دانایی زندگی می‌کنیم و در مقطعی زندگی می‌کنیم که با تحولات تاریخی بزرگی در دنیا مواجه هستیم. بانکداری ما نیز در این عصر از بقیه این تحولات جدا نیست و‌ بانکداری مدرن را با زیرساخت‌های قدرتمند و امن را در دنیا می‌بینیم. با شعب شلوغ، پرترافیک و قدیمی خودمان مقایسه می‌کنیم. واقعیت این است باید بپذیریم که بخش عمده‌ای از مدرن‌سازی و هوشمند‌سازی شبکه بانکی که عنوان این همایش سالانه هم است، با خود نظام بانکی مربوط نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107