به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون در محور کوهسرخ به کاشمر

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

فرمانده پلیس‌راه کوهسرخ از ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلی و کامیون در محور کوهسرخ به کاشمر همزمان با تعطیلات عید فطر خبر داد.

 

سرگرد محمد میرزابیگی  اظهار کرد: با دستور ریاست حوزه قضایی و پیرو مصوبه شورای ترافیک شهرستان کوهسرخ با توجه به پیش‌بینی افزایش تردد خودروها و متعاقباً حضور گردشگران در ایام تعطیلات پیش رو در محور کوهستانی کوهسرخ به کاشمر تردد انواع تریلر و کامیون در تعطیلات عید فطر ممنوع خواهد بود.

 

وی بیان کرد: این ممنوعیت با هدف پیشگیری از وقوع سوانح جاده‌ای و کنترل ترافیک اعمال شده و بر اساس آن هرگونه تردد خودروهای سنگین از ساعت ۱۴ امروز ۲۱ فروردین تا ساعت ۲۱ روز جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ در محور کوهسرخ به کاشمر ممنوع است.

 

فرمانده پلیس‌راه کوهسرخ خاطرنشان کرد: ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود و پلیس‌راه شهرستان مسئول نظارت بر تردد بوده در صورت مشاهده با متخلفان برابر مقررات برخورد قاطع قانونی انجام می‌شود.

بیشتر بدانید:

۶۰ درصد درآمد ناشی از جریمه رانندگی صرف ایمنی راه ها می‌شود

وی با بیان اینکه محور کوهسرخ به کاشمر به دلیل کوهستانی بودن و عرض کم جاده فاقد استاندارد است، از رانندگان خواست هنگام تردد در این محور ضمن رعایت سرعت مطمئنه نکات ایمنی را رعایت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *