بیانیه شورای وحدت در پی شهادت ابراهیم رئیسی و هیات همراه؛

ملتی که شهادت دارد، شکست ندارد

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ شورای وحدت در پی شهادت ابراهیم رئیسی و هیات همراه او بیانیه صادر کرد.

به گزارش خبرداری، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«ملت ایران در تاریخ خود روزهای پر التهاب و سوگ های متعددی را تجربه کرده و هر بار مانند ققنوسی جاوید از خاکستر اندوه برخاسته و مصمم تر به مسیر خود ادامه داده است. این خاک، داغ هایی جانسوز  بسیاری را بر چهره خود به یادگار داشته و میزبان خون های نجیب آزادگانی سرافراز بوده است.

 

این ایام، بار دیگر ایران اسلامی داغدار فرزندانی از خود شد که عاشقانه تا دورافتاده ترین نقاط مرزی را مام میهن دانسته و با تاسی بر آموزه های اسلامی و امیرالمومنین علی علیه السلام، حسین گونه با افتخار رنگ شهادت بر نام خود زدند که باور داشتند:  والاترین مرگ ها شهادت است.

 

شورای وحدت حادثه جانگداز شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی، آیت الله سیدابراهیم رئیسی، وزیر امور خارجه،  دکتر حسین امیر عبداللهیان، امام جمعه تبریز آیت الله سید محمد علی آل‌هاشم، استاندار استان آذربایجان شرقی دکتر مالک رحمتی و  سردار رشید اسلام،  سید مهدی موسوی را به امام زمان ارواحنا فداه ، ولی امر مسلمین و رهبر معظم انقلاب اسلامی و آحاد ملت ایران تبریک و تسلیت می گوید.

 

ما باور داریم « ملتی که شهادت دارد، شکست ندارد» و چه زیباست ردای خدمت به کسوت شهادت ختم شود.  بدون شک ملت بزرگ ایران از این رویداد اندوهبار نیز سربلند و سرافراز بیرون آمده و امیدوار و مصمم به فرداهای روشن خواهد اندیشید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *