به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

معرفی شیائومی به عنوان یکی از شرکت‌های فناوری پیشرو

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

لی جون، مدیرعامل شرکت چینی شیائومی اظهار کرد که فروش اولین خودروی برقی سازنده گوشی‌های هوشمند چینی سه تا پنج برابر بیشتر از حد انتظار بوده است زیرا این شرکت تحویل نسخه‌های استاندارد به اصطلاح SU۷ را زودتر از موعد مقرر به خریداران آغاز کرده است.

 لی، بنیانگذار شیائومی، این نظرات را در جریان پخش زنده با بیش از ۳۴ میلیون بیننده عنوان کرد. شیائومی اواخر ماه گذشته خودروی خود را که نشانه‌های استایلی از پورشه می‌گیرد، وارد بازار شلوغ خودروهای برقی چین با برچسب قیمتی زیر ۳۰ هزار دلار  کرد که ۴۰۰۰ دلار ارزان‌تر از مدل ۳ تسلا در چین است.

 

وای جیان‌جون، مدیرعامل خودروساز چینی گریت وال موتور، او را در جریان پخش زنده همراهی می‌کرد و شیائومی را به خاطر تولید چنین خودرویی در سه سال تحسین کرد.

 

لی گفت که شیائومی تحویل نسخه استاندارد خود را تا ۱۲ روز به جلو آورده است. او در پاسخ به سوال کاربران آنلاین در مورد برنامه‌های این شرکت گفت که شیائومی هیچ برنامه‌ای برای ساخت خودروهای آفرود ندارد و در درجه اول بر SU۷ تمرکز خواهد کرد. شیائومی قبلاً گفته بود که قصد دارد علاوه بر نسخه استاندارد، مدل‌های Max را در این ماه و مدل‌های Pro را تا پایان ماه می تحویل دهد.

بیشتر بخوانبد:

قیمت عجیب خودروی شیائومی

طبق گزارش رویترز، اولین خودروی برقی شیائومی موج‌هایی را در بازار چین ایجاد کرده است، به طوری که دیگر برندهای خودروهای برقی چینی با مدل‌های مشابه کاهش قیمت و یارانه را پس از عرضه آن اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *