معرفی شرکت پالایش نفت بندرعباس به عنوان کارفرمای برتر سازمان تامین اجتماعی کشور

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ در یازدهمین دوره جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر سازمان تأمین‌اجتماعی که با مدیرکل سازمان تامین اجتماعی، دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران و جمعی از مدیران سازمان تامین اجتماعی و وزارت کار در سالن اجتماعات سازمان حج و زیارت برگزار شد، از شرکت پالایش نفت بندرعباس به عنوان کارفرمای برتر سال ۱۴۰۲ با اهداء لوح تقدیر و تندیس جشنواره تجلیل شد.

بر اساس این گزارش رعایت نظم مالی در برابر تامین اجتماعی، رعایت دقیق قوانین کار، رضایت سازمانی و کارکنان، اقدام در راستای ایجاد اشتغال پایدار و برنامه های تعالی سرمایه انسانی از دلایل اصلی موفقیت شرکت پالایش نفت بندرعباس در این جشنواره است.

همچنین شرکت پالایش نفت بندرعباس نخستین شرکت در صنعت نفت است که طرح طبقه بندی مشاغل را به طور کامل اجرایی کرد و همچنین در راستای عدالت و امنیت شغلی و افزایش انگیزی نیروی انسانی، با اجرای طرح تبدیل وضعیت، ۲۱۵۰ نفر از نیروهای پیمانکاری در این مجموعه پالایشی به قرارداد مستقیم تبدیل وضعیت شدند.

یازدهمین دوره جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر سازمان تأمین‌اجتماعی با هدف تجلیل از کارفرمایان برتر با معرفی ۳۳ کارفرمای برتر کشور برگزار شد که کارفرمایان برمبنای ۱۱ شاخص در بخش‌های تولید و نوآوری در تولید، ایجاد اشتغال، حمایت از نیروی انسانی و تعامل با سازمان تأمین‌اجتماعی، اجرای تکالیف قانونی در قبال بیمه کارگران، پرداخت به‌موقع و کامل حق‌بیمه و نیز برخی شاخص‌های فرهنگی انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *