به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

 مدیران‌خودرو بعد از انتشار عکس‌های آبگرفتگی در کارخانه بم اعلام کرد:

مشکلی در خط تولید وجود ندارد

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

در پی بارندگی‌های‌ اخیر در استان کرمان، مشکلاتی برای محصولات خودروسازان شهر بم پیش آمد و تعدادی از این محصولات در آب فرو رفت و همچنین آب بسیاری وارد کارخانه‌های آن‌ها شد.

 

به گزارش خبرداری به نقل از ایسنا، هفته گذشته، بارندگی‌های شدیدی در استان کرمان رخ داد؛ این بارندگی‌های شدید با هشدار سطح نارنجی هواشناسی در استان کرمان از حدود ١٠-١٢ روز گذشته آغاز شده‌ بود و استاندار کرمان نیز در این‌ رابطه اظهار کرده بود که بیش از ۶۰ میلی‌متر (دو برابر میانگین بارندگی نسبت به سال گذشته) بارش باران در این استان رخ داده‌ است.

 

این بارندگی‌های شدید در شهر بم، کارخانه‌های خودروسازی مستقر در این استان و به‌ویژه گروه صنعتی‌ مدیران‌خودرو را دچار مشکلاتی کرد.

 

طی روزهای اخیر ویدئوها و تصاویری از سالن مونتاژ برند فونیکس و پارکینگ محصولات مدیران‌خودرو منتشر شد که نشان می‌دهد که سیل در کارخانه مدیران‌خودرو، به بخش سالن مونتاژ خودروهای برند فونیکس آسیب زده‌ و همچنین پارکینگ محصولات MVM  نیز در آب فرو رفته‌اند.

 

آسیب وارده به این مجموعه صنعتی در استان کرمان (شهرستان بم) مشتریان این گروه خودروسازی را از بابت تأخیر در تحویل خودروها و آسیب‌های احتمالی وارده به محصولاتی که در آب فرو رفته یا آب وارد کارخانه‌ شده است، نگران کرده است.

 

کدام خودروها در کارخانه آسیب دیده‌اند؟

تصویر منتشر شده از بم مربوط به محوطه خط تولید خودرو X۲۲ پرو دستی است. همانطور که در تصاویر هم مشخص بود، تنها بدنه خودروها در محوطه یکی از خطوط تولید ام‌وی‌ام قرار داشت.

 

در پی این موضوع، تیم کارخانه مدیران‌خودرو از همان ساعات اولیه پس از وقوع سیل، آب و گِل را از محوطه خارج کرده و بدنه خودروهای X۲۲ پرو که در محوطه قرار داشته است را به مکانی دیگر منتقل کرده‌اند.

 

در خصوص آسیب‌های کیفی احتمالی به محصولات و استفاده از بدنه خودروهایی که در سیل حضور داشته‌اند، برای تولید محصولات جدید، این گروه صنعتی، ضمن تاکید براینکه کیفیت محصولات عرضه شده به بازار خط قرمز واحد کنترل کیفیت ام‌وی‌ام است؛ اطمینان خاطر داده که در صورت وجود مشکل در هر کدام از بدنه‌ها، آن مورد از خط تولید خارج خواهد شد. البته بدیهی است تعدادی از این قطعات آسیب جدی ندیده‌ و پس از بررسی مجدد واحد کنترل کیفیت، وارد خط تولید می‌شوند.

 

گروه صنعتی مدیران‌خودرو در رابطه با بررسی بدنه خودروهای آسیب دیده در سیل توسط واحد کنترل کیفیت این شرکت، اعلام کرده که تمامی استانداردهای رعایت شده برای تولید خودروهای جدید در خصوص بدنه خودروهایی که در حادثه سیل قرار داشتند، رعایت خواهد شد؛ اگر این بدنه‌ها از نظر استحکام، ساختار یا رنگ دچار مشکل شده‌ باشند، قطعا از خط تولید خارج می‌شوند.

 

مدیران‌خودرو در رابطه با احتمال تاخیر در تحویل خودروهای فروخته شده نیز به خریداران اطمینان می‌دهد که مشکل حادی در خط تولید برند ام‌وی‌ام رخ نداده و پس از گذشت ۲۴ ساعت، تمامی شرایط به حالت عادی بازگشته است؛ فلذا تمام تلاش شرکت بر این است که تاخیری در تحویل خودروی مشتریان ایجاد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *