به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

مسعود اسکویی صدای آشنا برای همه نسل‌های رادیو

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

علی بخشی‌زاده، معاون صدا از مسعود اسکویی ـ گوینده و مجری کارشناس پیشکسوت رادیو ـ عیادت کرد و با آرزوی صحت و سلامتی برای او تاکید کرد: مسعود اسکویی صدای آشنا برای همه نسل‌های رادیو است.

به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، علی بخشی‌زاده معاون صدا به همراه مهدی آذرمکان قائم مقام معاونت صدا و برخی دیگر از مدیران رادیو به عیادت مسعود اسکویی، گوینده پیشکسوت رادیو رفت که در بیمارستان لاله بستری است.

 

علی بخشی‌زاده خطاب به مسعود اسکویی گفت: استاد اسکویی همه جوانان را مثل فرزندانش دوست دارد و برای آموزششان در رادیو وقت گذاشته است. او به خوشرویی و ادب و احترام به دیگران مشهور است.

 

وی بیان کرد: به اعتقاد من، هر کس در هر جایگاهی که هست باید به کارش عشق بورزد و بدون تردید استاد اسکویی یکی از این افراد است. به همین دلیل صدای آشنای او برای همه نسل‌های رادیو است‌.

معاون صدا اظهار کرد: نکته بسیار مهم در رابطه با حرفه گزارشگری و گویندگی این است که مجری کارشناس، گزارشگر و گوینده باید روی رویدادهایی که گویندگی‌اش را بر عهده دارد، تعصب داشته باشد؛ زیرا در غیر اینصورت هرگز نمی‌تواند احساسات و هیجانات مسابقه را آن طور که باید و شاید به مخاطب منتقل کند و شنونده را تحت تاثیر قرار دهد و این شاخصه بسیار مهم استاد اسکویی است.

 

در این عیادت، مسعود اسکویی هم چند کلامی از خاطراتش گفت.

 

مسعود اسکویی، گوینده و کارشناس ـ مجری پیشکسوت چند روز پیش به دلیل شکستگی ناحیه لگن و پا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد و پس از آن به تازگی به بخش عمومی منتقل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *