مدل‌های مختلف تویوتا ویژه جانبازان چه ویژگی‌هایی دارند؟

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ مدل‌های سواری و شاسی‌بلند تویوتا در این بخش توسط چند واردکننده مختلف راهی کشور می‌شود. اما بهترین و گل سرسبد آن‌ها تویوتا کمری هیبرید با موتور ٢.٥ لیتری است که از قدرت و عملکرد عالی و مشخصات جذابی برخوردار است و می‌توان به‌لحاظ عملکرد، آن را با نسل‌های قبلی تویوتا آریون که در بازار کشور موجود است، مقایسه کرد.

دومین مدل جذاب تویوتا، راو ٤ نسل جدید است که نسبت به‌نسل‌های قبلی تا حد زیادی ارتقا پیدا کرده است. ورود این دو مدل تقریبا قطعی به‌نظر می‌رسد؛ اما سومین مدل تویوتا هایلندر است که یک سگمنت از راو ٤ بزرگ‌تر است؛ اما از پیشرانه یکسانی بهره می‌برد. این خودرو تابه‌حال در بازار ایران عرضه نشده است؛ اما درصورت عرضه رقیب سرسختی برای شاسی‌بلندهای کره‌ای مدل ٢٠١٨ همانند سورنتو و سانتافه خواهد بود.

درنهایت دو مدل تویوتای دیگر در این بخش، کرولای هیبرید و مدل مختص بازار چین یا همان لاوین است که درکنار دو مدل تویوتا کرولای وارداتی ١.٢ لیتری توربو و ١.٥ لیتری تنفس‌طبیعی معین‌موتور قرار می‌گیرند. درنهایت به‌نظر می‌رسد غیر از مدل لاوین، بقیه مدل‌های تویوتا کار راحتی در بحث فروش و جذب بازار داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *