به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

محکوم شدن قاچاقچیان سوخت در زابل

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از محکومیت ۱۸ میلیارد و ۱۶۴ میلیون ریالی قاچاقچیان سوخت در زابل خبر داد.

منصور انصاری اظهار کرد: پرونده خرید و فروش ۲۵ هزار لیتر نفت کوره خارج از ضوابط تعیینی دولت به ارزش چهار میلیارد و ۵۴۱ میلیون ریال در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی زابل رسیدگی شد.

 

وی افزود: شعبه پس از بررسی مستندات موجود در پرونده علاوه بر ضبط سوخت، متهم ردیف اول را برای خرید سوخت از نوع یارانه ای خارج از ضوابط تعیینی دولت به پرداخت ۹ میلیارد و ۸۲ میلیون ریال جریمه نقدی معادل ۲ برابر ارزش ریالی سوخت قاچاق محکوم کرد.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: شعبه همچنین متهم ردیف دوم را برای فروش سوخت از نوع یارانه ای خارج از ضوابط تعیینی دولت به پرداخت ۹ میلیارد و ۸۲ میلیون ریال جریمه نقدی معادل ۲ برابر ارزش ریالی سوخت قاچاق و در مجموع متهمان را به پرداخت ۱۸ میلیارد و ۱۶۴ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

 

وی تصریح کرد: متهم ردیف دوم این پرونده، سوخت یارانه ای را با بارنامه صوری و بدون اطلاع صاحب اصلی نفت کوره اقدام به فروش در بازار آزاد کرده است.

 

انصاری گفت: پلیس آگاهی شهرستان هامون، این تخلف را از یک دستگاه خودروی نفتکش که در حال تخلیه نفت کوره در کارگاه صنعتی بود کشف و گزارش آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *