به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

 محصولات فولاد خوزستان به 5 قاره دنیا صادر می‌شود(+ فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ رئیس هیات‌‌‌مدیره شرکت فولاد خوزستان گفت: محصولات فولادی شرکت فولاد خوزستان به پنج قاره صادر می‌شود.

 

رضا طاهری بابیان اینکه شمش فولاد خوزستان به ۲۸ نقطه جهان صادر می‌شود، افزود: کشورهای حاشیه خلیج‌‌‌فارس، آسیای میانه و ۲۸ کشور شرق اروپا، آمریکای مرکزی، در مقصد محصولات این شرکت محسوب می‌شوند و ما در سال جدید برنامه افزایش مشتری در سایر کشورها را داریم.

وی ادامه داد: شرکت فولاد خوزستان ظرفیت تولید سالانه ۴ میلیون تن شمش فولادی بیلت، بلوم و اسلب را دارد. از مهم‌ترین ویژگی‌‌‌های این کارخانه، دسترسی به آب‌‌‌های آزاد به عنوان مزیت صادراتی، دسترسی به حامل‌‌‌های انرژی، حمل‌ونقل جاده‌‌‌ای، حمل‌ونقل دریایی و از همه مهم‌تر نیروی انسانی متخصص است. محصولات این شرکت از ابتدای طراحی آن، بر پایه صادرات‌محور بوده است.

 

رئیس هیات‌‌‌مدیره شرکت فولاد خوزستان با شاره به این موضوع که صادرات ارتباط دائمی تولیدکننده یا صادر‌‌‌کننده با مصرف‌کننده یا خریداران بین‌المللی از طریق ارائه کالا و خدمات قابل رقابت است، اظهار کرد: رصد محصول تا رسیدن به دست مشتریان یکی از وظایف شرکت فولاد خوزستان است، بنابراین علاوه بر تولید محصول باکیفیت و براساس‌‌‌ سفارش مشتری، فرآیند سفارش تا تحویل محصول در شرکت فولاد خوزستان به صورت یکپارچه از سوی کارشناسان این مجموعه رصد می‌شود.

 

رئیس هیات‌‌‌مدیره شرکت فولاد خوزستان همچنین افزود: شناسایی الزامات قانونی برای صادرات و ورود به بازار بین‌الملل، شناسایی و شناساندن خود به محیط بازار، توجه جدی به آموزش نیروی انسانی متخصص، شناسایی انتظارات مشتریان از نظر نوع محصول، قیمت، کیفیت، تحویل به موقع، افتتاح حساب‌‌‌های ارزی در بانک‌‌‌های داخلی و بین‌المللی، ارائه روش‌‌‌های متنوع پرداخت به مشتریان، انعقاد قراردادهای کوتاه‌مدت و بلندمدت با مشتریان و واسطه‌‌‌های معتبر بین‌المللی، از جمله مواردی است که شرکت فولاد خوزستان را نسبت به دیگر شرکت‌ها در عرصه بین‌المللی متمایز کرده است.

 

وی با اشاره به این موضوع که زنجیره تولید فولاد در شرکت فولاد خوزستان در حال تکمیل شدن است، عنوان کرد: در افق سال ۱۴۱۰ قرار است شرکت فولاد خوزستان به تولید ۱۳میلیون و ۶۰۰‌هزار تن تولید فولاد برسد؛ بنابراین برای رسیدن به چنین چشم‌اندازی باید زنجیره تولید را در این مجموعه تکمیل کنیم.

 

رئیس هیات‌‌‌مدیره شرکت فولاد خوزستان ادامه داد: در مرحله نخست، اولویت ما تامین نیاز داخلی و بعد برنامه‌ریزی در راستای صادرات است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *