به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

متروی کرج به خرید قطارهای جدید نیاز دارد

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج، گفت: ۷۰ درصد از ریل گذاری خط متروی کرج حدفاصل دو ایستگاه شهید سلطانی تا چهارراه طالقانی انجام شده است.

 حسین مهاجری روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت اظهار کرد: اتصال ایستگاه مترو شهید سلطانی به ایستگاه چهار راه طالقانی یکی از مهمترین سیاست‌های شورای ششم در خصوص تکمیل پروژه متروی کرج است که در سه سال گذشته اقدامات مناسبی در این حوزه انجام شده است.

 

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج اضافه کرد: احداث ایستگاه شهید سلطانی که در دوره‌های گذشته هیچ پیشرفتی نداشت به ۸۰ درصد  رسیده و بر اساس زمان‌بندی پروژه قرار است ساختمان این ایستگاه در چهار ماه آینده اتمام و بهره‌برداری برسد.

 

مهاجری در خصوص راه‌اندازی قطار شهری کرج بین دو ایستگاه شهید سلطانی و چهارراه طالقانی کرج، گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان امسال هم ایستگاه شهید سلطانی و هم ریل گذاری بین این دو ایستگاه به اتمام برسد و قابلیت تردد رام‌های قطار را داشته باشد.

 

وی در خصوص وضعیت رام‌های قطار شهری کرج تصریح کرد: یکی از موضوعات ضروری در قطار شهری کرج تامین رام‌های قطار است و کرج در حال حاضر تنها یک رام قطار دارد و شورای اسلامی شهر به دنبال تامین رام‌های دیگر  از روش های مختلف است.

 

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه به دنبال خرید رام جدید هستیم، گفت: باید بررسی شود خرید رام از خارج به صرفه تر است یا تامین از داخل و بعد تصمیم نهایی گرفته شود.

بیشتر بخوانید: یک خط مترو معادل بزرگراهی با ۳۳خط عبوری‌است

مهاجری ادامه داد: روش دیگری که به عنوان قطار ملی معروف شده است نیز از دیگر روش‌های تامین رام قطار در مدیریت شهری کرج است که همه این روش‌ها در حال مطالعه بوده و هر کدام که به صرفه و صلاح شهر باشد از آن استفاده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *