به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

مدیرعامل توانیر:

ماینرها تا ۱۰۰ برابر جریمه می‌شوند

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

مدیرعامل توانیر از قوانین جدید و سخت‌گیرانه برای مقابله با استفاده‌کنندگان غیرمجاز از برق برای استخراج رمزارز خبر داد و گفت: براین‌اساس دستگاه‌های غیرمجاز کشف شده امحا و استخراج‌کنندگان (ماینرها) تا ۱۰۰ برابر جریمه می‌شوند.

 

به گزارش خبرداری، انتقال و توزیع نیروی برق (توانیر)، مصطفی رجبی مشهدی افزود: تاکنون بیش از ۸ هزار مرکز غیرمجاز شناسایی و از این مراکز بیش از ۳۰۰ هزار دستگاه ماینر گردآوری و تحویل مراکز قضایی شده است.

وی با اشاره به این که برای تأمین برق این دستگاه‌های غیرمجاز می‌بایست نیروگاهی به بزرگی ۱۱۰۰ مگاوات احداث می‌شد، گفت: کار رصد، رهگیری و شناسایی ماینرهای غیرمجاز به‌صورت پیوسته در حال انجام است.

 

بیشتر بخوانید: افزایش ۶ درصدی تولید برق

مدیرعامل شرکت توانیر با بیان این که بر اساس قوانین جدید ماینرهای کشف شده، امحا خواهد شد گفت: در صورت کشف دستگاه‌های غیرمجاز استخراج رمزارز، صاحبان دستگاه‌ها از زمانی که مشخص شود به‌صورت غیرمجاز از برق استفاده کرده‌اند، تا صد برابر تعرفه‌های برق مشمول جریمه خواهند شد.

رجبی مشهدی با توصیه به علاقه‌مندان این کسب‌وکار برای دریافت مجوزهای لازم ادامه داد: دارندگان دستگاه‌های مجاز می‌توانند از ساعت ۱۲ شب تا ۷ صبح بدون محدودیت به استخراج اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *