قرارگاه اباصالح المهدی(عج) در خدمت اقشار ضعیف جامعه

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

محسن امرایی در خصوص فعالیتها قرارگاه اباصالح المهدی(عج) در گفتگو با رسانه‌ها در خصوص امداد رسانی به قشر محروم جامعه تاکید کرد.
امرایی گفت: حسب رهنمودهای مقام معظم‌رهبری امام خامنه ای مدظله‌العالی در خصوص همیاری مردم با هم و امداد رسانی به قشر محروم جامعه این قرارگاه با جامعه هدف موثر از جمله امداد جویان کمیته امداد و بهزیستی و ایثارگران موثر در جامعه هدف برای بهبود وضعیت زندگی در جامعه هدف این مجمع قرار دارد با برنامه ریزی های انجام شده در سطح استان ها و شهرستان هاو تشکیل تیم های تخصصی در حوزه های مختلف بخصوص تیم های تخصصی گروه ساختمان و ساخت سازه و استفاده از تکنولوژی های نو در بحث بتن و دیوارهای پیش ساخته جهت بالا بردن راندمان کاری و مقاوم سازی و سبک سازی این سازه ها قرارگاه اباصالح المهدی(عج) سادات آمادگی خود را برای حمایت از سیاست های دولت انقلابی قوی در بخش نهضت ملی مسکن و حمایت از مصرف کننده را اعلام میدارد .

وی افزود: تا انشالله با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان بتوانیم تعهدات دولت قوی را به سرانجام برسانیم .همچنین این قرارگاه بر خود لازم می‌داند که به حمایت از شعارهای دولت مردمی و قوی در راستای بهبود زندگی گروههای هدف گام های موثر بردارد. و با سرمایه گذاری خیرین عضو این قرارگاه مشکلات مالی پیمانکاران و سایر بخش ها رو رفع کرده است استفاده از تکنولوژی ‌های نوین در ساختمان‌ سازی باعث افزایش بهره‌ وری این صنعت به میزان ۳۰ الی ۴۵ درصد شده است که آمار بسیار چشمگیری است.

 

معاون قرارگاه اباصالح المهدی(عج) با برشمردن مزایای تکنولوژی نوین بتن گفت: این تکنولوژی کمک می‌ کند که کیفیت مصالح و مواد استفاده شده در ساخت ‌و ساز پیش ‌بینی شود و بهترین‌ ها برای کار مورد استفاده قرار گیرند. استفاده از تکنولوژی‌ های نوین ساختمانی باعث عدم هدر رفت منابع طبیعی می‌ شود و به همین جهت از سوی نهادهای مختلف مورد پسند واقع شده است. نقش مصالح ساختمانی در مصرف انرژی بسیار پررنگ بوده و بایستی به آن توجه شود. تکنولوژی نوین و ماشینی در صنعت ساختمان‌ سازی باعث بهبود کیفیت، افزایش سرعت کار، صرفه‌ جویی در هزینه ‌ها و غیره می‌ شود.

 

وی افزود: شبیه ‌سازی الکترونیکی که یکی از همین تکنولوژی‌ ها است باعث بهبود عملیات، افزایش ایمنی و کیفیت، کم کردن هزینه ‌ها و غیره می ‌شود.در مورد زنجیره تامین مصالح با تشکیل یک کارگروه قوی برای کاهش هزینه ها مشکل این بخش هم تا حد زیادی رفع گردیده است همه این تکنولوژی‌ها در ساختمان‌سازی برای بهبود شرایط کار، افزایش کارایی، بهبود سلامت، ایمنی کارکنان و بسیاری از موارد دیگر طراحی‌شده‌اند.مجمع جهانی سادات و قرارگاه اباصالح المهدی(عج) سادات در استان ها با بسیج گروههای ۵ هزار نفری سادات در زمینه های مختلف فنی مهندس و فناوری های نوین ساختمانی، آمادگی همکاری در این برنامه ملی را اعلام می دارد.

 

این مجمع با حضور جوانان انقلابی سادات به فرمان زعیم سادات حضرت آیت الله امام خامنه ای آمادگی خود را جهت برگزاری انتخابات پرشور در زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران بر خود واجب کفایی می داند که جوانان و مردم جامعه را برای برگزاری انتخابات پرشور تر دعوت نماید تا بتوان با انتخاب مجلسی انقلابی تر و قوی تر برای حل مشکلات بر سر راه زندگی مردم گامی بردارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

آخرین اخبار سایت


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107