به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

قاتل فراری در عملیات ضربتی پلیس قشم دستگیر شد

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و دستگیری یک قاتل فراری در عملیات غافلگیرانه پلیس در شهر بندری درگهان شهرستان مرزی قشم خبر داد.

سردار علی‌اکبر جاویدان امروز شنبه (۲۲ اردیبهشت ماه)، افزود: در پی مراجعه و اعلام شکایت یک شهروند به کلانتری ۱۳ درگهان مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از محلات شهرستان لارستان و متواری و مخفی شدن قاتل در یکی از محلات این شهر بندری در جزیره قشم، پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: با بررسی‌های دقیق انجام شده توسط ماموران مشخص شد قاتل ۲۷ ساله پس از ارتکاب قتل در روستای باغ صحرای لارستان، بی درنگ و فوری به سمت این جزیره متواری شده است.

 

فرمانده انتظامی هرمزگان توضیح داد: ماموران ضمن شناسایی محل دقیق اختفای متهم واقع در یک هتل آپارتمان در شهر درگهان، با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ضربتی قاتل متواری را دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی کردند.

 

 درگهان شهری تجاری و بندری از توابع بخش مرکزی شهرستان قشم و در فاصله ۲۰ کیلومتری از مرکز این شهرستان قرار دارد.

 

جزیره قشم با وسعت یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع از تنگه هرمز به موازات ساحل جنوبی ایران به طول ۱۳۵ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر از توابع هرمزگان است و ۳۰۰ کیلومتر خط ساحلی دارد.

بیشتر بخوانید:

 

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *