فهرست خودروهای عرضه شده در مرحله سوم سامانه یکپارچه

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی با عرضه 9 خودرو از محصولات 4 خودروساز مونتاژی باز شد.

 

سامانه عرضه یکپارچه خودروهای داخلی از امروز دوشنبه 24 مهرماه برای عرضه محصولات 4 شرکت خودروساز مونتاژی مدیران خودرو، صنایع خودروسازی ایلیا، کرمان موتور، سانیار موتور آغاز به کرد.

براین اساس امکان ثبت نام برای متقاضیان از امروز تا روز پنج شنبه 27 مهرماه 1402  در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی به آدرس https://esalecar.ir/فراهم است.

در این دور از عرضه فقط 4 خودروساز مونتاژی با 9 محصول حضور دارند و این محصولات را  در قالب فروش فوق العاده (تحویل 3 ماهه) به متقاضیان عرضه می‌کنند.

براساس اعلام سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از محل افزایش تولید و ظرفیت های مازاد برخی خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه است.

لیست 9 محصول عرضه شده توسط 4 خودروساز مطابق جدول ذیل است:

نام خودروسازمحصول
مدیران خودروArrizo 6PROExcellent
مدیران خودروFX Premium
مدیران خودروC55 ProIE
صنایع خودروسازی ایلیاYV دایون
سانیا موتور پارسیانX35
کرمان موتورJACS3
کرمان موتورJACS4
کرمان موتورJACS5
کرمان موتورKMC JV

با توجه به اجرای مرحله اول و دوم تخصیص خودرو از محل ظرفیت‌های مازاد برخی شرکت های خودروساز و نظر به تکمیل نشدن ظرفیت های موجود و با هدف تسهیل شرایط برای تمامی متقاضیان، ظرفیتهای خالی خودروسازان مجددا با شرایط جدید و از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد که دراین مرحله افرادی که تاکنون از طریق سامانه یکپارچه اقدام به ثبت نام خودرو  نکرده‌اند، نیز امکان شرکت در طرح را خواهند داشت.

عرضه خودرو در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی تاکنون 2 بار یک بار در اسفندماه سال گذشته و یکبار در این دور از عرضه نیز در حالی که مردم در انتظار عرضه خودروهای داخلی توسط دو خودروساز سایپا و ایران خودرو بودند، اما فقط 4 خودروساز مونتاژی اقدام به عرضه خودرو کرده‌اند.

همچنین گفتنی است متقاشیان می‌توانند جهت وکالتی کردن حساب‌های خود به بانک‌های کشاورزی، ملی، سپه، صادرات، مسکن، تجارت و… مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *