جهش تولید با اقتصاد دانش بنیان؛

فاینکس 2024 با حضور صاحب نظران و مدیران ارشد صنعت مالی (+ فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX) همواره یکی از مهمترین نمایشگاه‌های سالانه کشور است که توانسته به فعالان این صنعت کمک زیادی برای نمایش آخرین دستاوردهای خود کند.

 

شرایط اقتصادی کشور در سال های گذشته به گونه ای بوده که لزوم برقراری ارتباط مستقیم و بدون واسطه و افزایش دانش مالی در بین مدیران، تصمیم سازان و فعالان اقتصادی کشور و همین طور آحاد جامه به خوبی احساس می شود.

ایجاد تلاطم های اقتصادی، تحریم های ظالمانه و وقوع منازعات بین المللی باعث شده لزوم ارتقا جایگاه صنعت مالی کشور بیش از گذشته موردنظر قرارگیرد.

از این رو گردهمایی سالانه اهالی بازار، دست اند کاران ، مدیران و علاقه مندان این حوزه در قالب نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) به یک رسم دیرین و نام آشنا تبدیل شده است.

به حول و قوه الهی نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) به عنوان بزرگترین رويداد مالی منطقه خاورمیانه و یکی از مهمترین اجتماعات فعالان اقتصادی کشور به ایستگاه پانزدهم خود رسیده است.

حضور منطقی سه ضلع اثرگذار بازارهای مالی شامل بازار پول، بازار بیمه و بازار سرمایه در کنار هم توانسته نمایشگاهی غنی و پر محتوا در ادوار گذشته آن بوجود آورد و زمینه های توسعه همکاری برای تامین مالی پروژه ها، افزایش دانش و بینش سرمایه گذاری فعالان اقتصادی را به ارمغان آورد.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) در تاریخ 19 الی 22 مرداماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی نهران میزبان فعالان اقتصادی در بخش‌های بورس، بانک و بیمه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *