به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

ظرفیت صادراتی منطقه آزاد اروند 1 میلیارد دلاری می‌شود (+ فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سالن مناطق آزاد در نمایشگاه ایران اکسپوی امسال نسبت به سال‌های گذشته رونق بیشتری دارد که این نشان دهنده فعالیت‌هایی است که در سال گذشته در حوزه‌های مختلف صورت گرفته است.

علی زارعی افزود: تعریف بسته‌ها، کار هنرمندانه و خوبی بود که در سال گذشته اتفاق افتاد و امیدواریم امسال هم مثل سال گذشته سالی پر رونق برای مناطق آزاد باشد.

 

وی ادامه داد: در سال گذشته مناطق آزاد به ویژه منطقه آزاد اروند شاهد جهش خوبی در آمارها و ارقام‌های مختلف در حوزه سرمایه‌گذاری و تولید بود و امسال هم با توجه به سیاست‌گذاری‌هایی که رهبری انجام دادند؛ امیدواریم سالی پر رونق را در زمینه تولید داشته باشیم.

 

زارعی اظهار کرد: سال گذشته با هماهنگی‌هایی که انجام شد توانستیم بیش از 840 میلیون دلار صادرات را محقق  کنیم که بیش از 220 میلیون دلار آن مربوط به تولیدات منطقه آزاد اروند بوده است.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: امسال در تلاشیم تا این ظرفیت را به بیش از یک میلیارد دلار افزایش دهیم و درحال ارائه سازوکارها برای تحقق این هدف هستیم.

 

وی خاطر نشان کرد: تولیدات منطقه آزاد اروند تولیدات متنوعی است و ما بیش از 230 کارخانه فعال در منطقه آزاد اروند داریم که حجم تولیدات خوبی دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *