به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

مصوبه سقف قراردادها گریبان‌گیر نجومی بگیران فوتبال می‌شود؟

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

نایب رییس فدراسیون فوتبال گفت: دستورالعمل پیشنهادی کارگروه ناظر بر قراردادها و سقف بودجه که به تأیید هیأت رئیسه سازمان لیگ رسیده است، مقرر شد در اولین جلسه هیأت رئیسه فدراسیون بررسی شود.

 

به گزارش خبرداری به نقل از مهر، مهدی محمدنبی، نایب رئیس فدراسیون گفت: با توجه به اهمیت برگزاری مستمر جلسات کارگروه نظارت بر مسابقات در هفته‌های پایان لیگ فوتبال، جلسات مختلفی را برگزار و در این زمینه موارد به شرح ذیل تصمیم‌گیری شد:

 

۱- در این نشست که با حضور مسؤولان فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال برگزار شد درباره برگزاری جشن برترین‌های لیگ فوتبال مواردی مورد بحث قرار گرفت که در نهایت مقرر شد تا این مراسم در زمان مشخص که تاریخ آن متعاقباً اعلام می‌شود، برگزار شود.

 

۲- مقرر شد تا پس از پایان برگزاری هر رقابت در سطح لیگ کشور، کلیه مسابقات توسط اعضای کمیته ذیربط آنالیز و گزارش آن ارائه شود.

 

۳- گزارش‌های اعلامی به ارکان قضائی فدراسیون از سوی سازمان لیگ فوتبال باید پیگیری شود. همچنین مقرر شد تا قراردادهای منعقده باشگاه‌ها با بازیکنان، مربیان و سایر دست‌اندرکاران به روز رسانی شود.

 

۴- دوره‌های توانمندسازی مدیریت باشگاه‌ها در دستور کار قرار گرفت و اجرایی خواهد شد.

 

۵- دستورالعمل پیشنهادی کارگروه ناظر بر قراردادها و سقف بودجه که به تأیید هیأت رئیسه سازمان لیگ رسیده است، مقرر شد تا در اولین جلسه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال مطرح و اتخاذ تصمیم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *