به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

رفتن ۸ هزار نفر از خراسان جنوبی طی یک سال گذشته به راهیان نور

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) گفت: ۸۰۰۰ نفر از خراسان جنوبی طی یک سال گذشته به راهیان نور رفتند.

سردار مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) در قرارگاه جهاد تبیین خراسان جنوبی گفت: در یک سال گذشته بیش از ۸ هزار نفر از خراسان جنوبی به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) ادامه داد: همچنین برای اولین بار برای اعزام طلاب جوان استان به راهیان نور سهمیه اختصاص یافت و با برگزاری این عملیات بزرگ فرهنگی یک اقدام تبیینی خوب و مؤثر در استان انجام شد.

 

وی بیان کرد: در زمینه انعکاس، جمع‌آوری اسناد و مستندسازی اقدامات فرهنگی کشور از جمله راهیان نور، دستاوردهای دفاع مقدس و جهاد تبیین ضعیف عمل کردیم و پرداختن به این موارد نیازمند فعالیت رسانه‌ای بیشتر و جدی‌تر است.

 

وی با بیان اینکه در اردوهای راهیان پیشرفت دستاوردهای صنعتی، دفاعی و زیرساختی کشور بیان می‌شود، افزود: با پیگیری‌های انجام شده خراسان جنوبی به عنوان استان پایلوت در این زمینه معرفی شد که از این طریق بتوانیم امکانات و ظرفیت‌های این استان را به اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان معرفی کنیم.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع)، بر فعالیت قرارگاه جهاد تبیین در کنار برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت تأکید کرد و افزود: بسیاری از بازدیدکنندگان با حضور در اردوهای راهیان پیشرفت بهتر و ملموس‌تر توانمندی‌های کشور را درک می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه امروز خودباوری و احساس امیدی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است در جامعه ایجاد شده است، اظهارکرد: در قرارگاه جهاد تبیین، شبکه‌سازی حرفه‌ای نیاز هست و بایستی در این زمینه به ویژه در آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها بیشتر تلاش شود.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع)، بر لزوم پرداختن به جهاد تبیین به صورت حرفه‌ای‌تر در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، دفاعی کشور تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *