رشد ۱۹۰ درصدی آرویو در یک ماه! نظر تحلیلگران درباره حرکت بعدی AR چیست؟

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ به گفته کارشناسان، احتمال بهبود بازار آلتکوین‌ها در آینده‌ای نزدیک، بسیار بالا است. با توجه به این موضوع، هم اکنون فرصت‌های خرید خوبی در بازار وجود دارد که با انتخاب درست آن‌ها می‌توان سودهای مطلوبی کسب کرد.

در همین راستا، آرویو (Arweave) یکی از آلتکوین‌هایی است که خرید آن می‌تواند بازدهی خوبی ایجاد کند. تحلیلگران نظرات متفاوتی در مورد قیمت این ارز دیجیتال در آینده دارند، اما نکته‌ مشترک این است که غلبه قیمت بر سطح مقاومتی که هم اکنون‌ با آن روبرو است، منجر به رشد انفجاری آن خواهد شد.

برای مثال، تحلیلگری به نام کریپتو‌باس (CryptoBoss)، طی توییتی، سطح ۴۰ دلار را به عنوان هدف قیمت AR پیش‌بینی کرده است. در همین راستا، لازم به ذکر است که شبکه آرویو اخیرا پیشرفت‌هایی را تجربه کرده که می‌تواند به افزایش قیمت آن کمک کند.

طبق اعلام سم ویلیامز (Sam Williams)، بنیان‌گذار آرویو، نرخ تراکنش در هر ثانیه این شبکه طی هفته گذشته ۵۷ درصد رشد داشته است.

قیمت آرویو بین ۱ تا ۸ مارس، حدود ۵۶ درصد افزایش یافته و از ۲۶.۷۱ دلار به ۴۱.۹۰ دلار رسیده است. با توجه به این روند صعودی، تحلیلگران هدف قیمت این ارز دیجیتال را سطح ۴۵.۵۰ دلار می‌دانند که حدود ۸ درصد بالاتر از قیمت فعلی است.

شایان ذکر است که قیمت این ارز دیجیتال طی ماه گذشته حدود ۱۹۰ درصد رشد داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *