به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

درخشش منطقه آزاد ارس در تحقق شعار سال(+ فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: منطقه آزاد ارس در سال گذشته بیش از 343 هزار تن محصولات صنعتی و کشاورزی تولید کرده که درکنار سایر حوزه‌ها مثل گردشگری، ترانزیت و تجارت فعالیت داشته است.

مجید کیانی افزود: منطقه آزاد ارس مثل همیشه در بخش تولید بین مناطق پیش تاز بوده و ارزش این محصولات و تولیدات بیش از 20 همت بوده است و ما درتلاشیم با جذب سرمایه‌گذاری بیشتر و رفع مشکلات سرمایه‌گذاری؛ بتوانیم حجم تولیدات را در سالی که به جهش تولید نام‌گذاری شده است افزایش دهیم تا ما هم در تحقق شعار سال نقش آفرینی کنیم.

 

وی ادامه داد: با حضور در نمایشگاه‌ها و ارائه بسته‌های مختلف سرمایه‌گذاری؛ تقاضا برای سرمایه ‌گذاری در منطقه آزاد ارس افزایش یافته و ارزش آن به مرز 102 همت رسید که حدود 70 درصد آن در کمیسیون‌های ما تایید شد و آنچه که روی زمین اتفاق افتاد و محقق شد؛ نزدیک  به 9 همت در سال گذشته بود.

 

کیانی ادامه داد: این سرمایه گذاری ها در بازه زمانی 3 ساله و 5 ساله است و قطعا آثار خوب آن‌ها را در سال‌های پیش‌رو بیشتر خواهیم دید.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: اما یکسری موانع وجود دارد که برطرف کردن آن‌ها در اختیار ما نیست. به دلیل شرایط خاص کشور تمهیداتی را بانک مرکزی به منظور رفع تعهد ارزی اتخاذ می‌کند که این موضوع در سال گذشته بزرگترین مانع در بخش صادرات ما بود و امیدوارم مشکلاتی که در اجرای این طرح‌ها در سال گذشته وجود داشت؛ امسال برطرف شود.

 

وی اظهار کرد: ما دارای طبیعت و آثار تاریخی خوبی در این منطق هستیم که با زیرساخت‌ها مناسب، کارهای خوبی در حوزه گردشگری ایجاد شده است و ما سال به سال شاهد رشد گردشگر در این منطقه هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *