به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

 دامنه نوسان بورس، از فردا به حالت عادی بر می‌گردد

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

معاون نظارت سازمان بورس گفت: اگر ریسک‌های سیستماتیک بازار تا روز چهارشبه برطرف شود، دامنه نوسان در روز چهارشنبه به حالت عادی قبل باز می‌گردد.
به گزارش فارس، روز یکشنبه سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که پیرو برگزاری جلسه اضطراری هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار مقرر گردید با هدف حمایت از حقوق سهامداران و جلوگیری از تاثیر هیجانات بر روند بازار دامنه نوسان کلیه نمادهای سهام و حق تقدم سهام قابل معامله در بازارهای بورس و فرابورس برای مدت سه روز متوالی به مثبت و منفی ۱ درصد و دامنه نوسان صندوق‌های سهامی نیز به مثبت و منفی ۲ درصد محدود گردد.
این اطلاعیه تاکید کرده بود: «سازمان بورس با همکاری شرکتهای بورس و فرابورس بصورت پیوسته شرایط بازار و وقایع مرتبط را رصد نموده و در صورت لزوم تصمیمات بعدی را اتخاذ و اعلام خواهد نمود.
رضا عیوضلو، معاون نظارت بر ناشران و بازارهای سازمان بورس و اوراق بهادار، درباره زمان بازگشت بازار به حالت عادی گفت: این یک تصمیم موقتی بود و طبق اطلاعیه‌ای که دیروز اعلام شد، محدودیت دامنه نوسان به یک درصد تا‌ ۲۸ فروردین ماه ادامه پیدا می کند.به گفته وی، اگر ریسک‌های سیستماتیک بازار تا روز چهارشبه برطرف شود، دامنه نوسان در روز چهارشنبه به حالت عادی قبل باز می‌گردد و سازمان بورس با توجه به شرایط در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *