خانم دکتر استاد رضایی به ریاست امور بانوان بنیادکارآفرینان گام دوم منصوب شد

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

طی حکمی از سوی مهندس سعید شبانیان ، موسس و بنیانگذار بنیاد کارافرینان گام دوم ،خانم دکتر استاد رضایی رابه ریاست امور بانوان بنیاد کارافرینان گام دوم منصوب کردند.
سر کار خانم دکتر استاد رضایی ضمن تاکید بر اهمیت برنامه ریزی و کارافرینی هدفمند برای بانوان چنین اظهار نمودند که تعاونی ها ساختار حقوقی موثق و مناسبی برای ایجاد بستر ساماندهی،اموزش،و اشتغال برای حامعه زنان و خانواده باشد،و همچنین این ساختار،با توجه به توجه به رشد اجتماعی و اقتصادی توامان،قابلیت افزایش ظرفیتها و توسعه مشارکتهای اقتقادی و اجتماعی در خود دارد.

 

وی گفت :تاکیدا و تکرارا اعلام می نمایم که در کلیه ردیف های کاری در کلیه حوزه ها ی اقتصادی و اجتماعی امکان تشکیل تعاونی وجود دارد فارغ از تخصیص جنسیتی، و مطابق قانون بخش تعاون. از پتانسیل بخش تعاون معمولا سلیقه ای استفاده شده است اما در دولت کنونی چنین مسئله ای نبوده و خوشبختانه وضعیت بهتری داریم و مخصوصا فضای
تریبونی بدی نداریم اما باید به سمت و سوی ایجاد ظرفیتهای متعدد ، تجمیع و ایجاد تشکلهای مختلف  و توسعه و بهبود فضای تعاونی ها باید گام برداریم. تلاش برای شبکه سازی از دیگر اقدامات میباشد.

 

وی افزپد :نکته مهم دیگر توجه به تقویت و حمایت صحیح از بانوان مدیر خانواده در کشور است و اصلاح هر گونه نفسیر و نگاهی که به دور از حفظ جایگاه و کرامت جایگاه بانوان در سطح اجتماعی و و در سطوح برنامه ریزی کلان وجود دارد باید در مسیر برنامه ریزی و اجرا قرار گیرد.

او خاطر نشان کرد:کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران تمامی تلاش خود را برای ایجاد تعامل و هم افزایی در چارچوب قانون و اخلاق و عرف اجتماعی برای بکارگیری نیروهای متعهد بکار گرفته است و امادگی تعامل با تمامی ساختارهای موثق را اعلام میدارد.

در این جلسه جناب اقای شبانیان ازخانم دکتر استاد رضایی رئیس محترم کمیسیون بانوان اتاق نیز به عنوان ریاست امور بانوان بنیاد کارافرینان گام دوم دعوت به همکاری وتعامل گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *