به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

جهادگر جهاد دانشگاهی اردبیل جایزه نوبل ایرانی را دریافت کرد

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

سید کریم تهامی جهادگر جهاد دانشگاهی استان اردبیل در جمع ۶۰ نخبه برگزیده کشور موفق به دریافت جایزۀ نوبل ایرانی «جایزۀ بنیاد البرز ۱۴۰۳» شد.

همزمان با شصت و دومین سالگرد تاسیس بنیاد فرهنگی البرز، مراسم اهدای جایزه سال این بنیاد با اهدای جوایز نقدی نفیس، تندیس و لوح تقدیر به ۶۰ نفر از دانشمندان و نخبگان برگزیده کشور در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

 

در این مراسم؛ سید کریم تهامی جهادگر جهاددانشگاهی استان اردبیل، توانست به جهت مجموعه فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود با دریافت نشان علمی “نوبل ایرانی” و جایزه بنیاد البرز در جمع ۶۰ نخبه برتر کشور قرار گیرد.

 

وی، چاپ ۷ عنوان کتاب در حوزه تخصصی کشاورزی و ارائه بیش از ۴۰ مقاله علمی در ژورنال‌ها، نشریات و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی و کسب چندین مقام ملی و بین‌المللی در حوزه‌های علمی را در کارنامه تخصصی خود دارد.

 

همچنین در سوابق علمی و اجرایی این پژوهشگر جهاد دانشگاهی، عناوینی همچون دانشجوی برتر سال ۱۴۰۱ ، رتبه یک دکتری، برگزیده چندین طرح بنیاد ملی نخبگان و دبیر هیات اندیشه‌ورز نخبگان در راستای حل مسائل مهم کشور، فناور برتر ، پژوهشگر برتر استان و دانشگاه، می توان اشاره کرد.

 

جایزه البرز نخستین و باسابقه‌ترین جایزه علمی کشور با بیش از نیم قرن قدمت است که از سال ۱۳۴۲ با هویت مستقل و غیردولتی عنوان‌دار جایزه نوبل ایرانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *