به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

جریمه لاکچری برای خودروی بنز

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی از جریمه ۳۱۳ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریالی مالک خودروی بنز در جلفا خبر داد.

به گزارش مهر، صمد حضرتی مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: شعبه اول بدوی و ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان جلفا به پرونده رعایت نکردن ضوابط قانونی خروج خودروی بنز S۵۰۰ به ارزش ۱۵۶ میلیارد و ۹۷۳ میلیون ریال رسیدگی کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی افزود: شعبه با بررسی پرونده، به علت دفاع غیر موجه و ارائه نکردن مدارک قانونی، اتهام قاچاق را محرز و متهم را به پرداخت ۱۵۶ میلیارد و ۹۷۳ میلیون ریال جریمه نقدی معادل ارزش خودرو، محکوم کرد.

به گفته حضرتی، شعبه همچنین متهم را به پرداخت ۱۵۶ میلیارد و ۹۷۳ میلیون ریال برای بهای خودرو از دست رفته و در مجموع به پرداخت ۳۱۳ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی افزود: با گزارش مأموران گمرک نوردوز پیرامون خارج نشدن خودرو در مهلت قانونی، پرونده این تخلف برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شده بود.

 

اولین تصادف بعد از لحظه تحویل سال ۱۴۰۳ در تهران
رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: اولین تصادف خسارتی که بلافاصله بعد از لحظه سال تحویل در شهر تهران روی داد در منطقه ۱۴ بود که در خیابان قیاسی به علت عدم رعایت حق تقدم بود.

سرهنگ رابعه جوانبخت رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: اولین تصادف خسارتی که بلافاصله بعد از لحظه سال تحویل در شهر تهران روی داد در منطقه ۱۴ بود که در خیابان قیاسی روی داد و به علت عدم رعایت حق تقدم عبور انجام شد.

وی بیان داشت: به رانندگان توصیه می‌شود که حق تقدم‌های عبور را رعایت کنند و به خودرویی که حق تقدم با اوست اجازه عبور دهند تا شاهد اینگونه تصادفات در شهر تهران نباشیم.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: اولین تصادف فوتی نیز واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در بزرگراه آزادگان بوده است که منجر به فوت راننده آن می‌شود.

سرهنگ جوانبخت افزود: در تعطیلات نوروز بر سر تصادفات فوتی که حاضر می‌شدیم واقعاً دیدن خانواده‌ها و بستگان و عزیزانی که بر سر این تصادفات فوتی و فرد متوفی حاضر بودند واقعاً دردناک و تأثر برانگیز است و خود راننده‌ای هم که این برخورد را انجام داده بود شوکه و در حالت بسیار حزن‌آوری بود که دیگر از خوراک و خواب می‌افتند و دچار عذاب وجدان می‌شوند.

وی گفت: رانندگان واقعاً در سال جدید سعی کنید که قوانین را بیشتر رعایت کرده و با صبر و حوصله بیشتری رانندگی نمائید و مرزها را رعایت کرده و از سرعت و سبقت خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *