جابه‌جایی بیش از یک میلیون نفر با مترو در روز عیدسعید غدیر خم

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: در جشن بزرگ ده کیلومتری عید غدیر، یک میلیون و ۲۲۹ هزار و ۸۷۴ نفر با متروی تهران جابه‌جا شدند.
مسعود درستی با اشاره به حضور باشکوه مردم در جشن ۱۰ کیلومتری غدیر که شب گذشته حدفاصل میدان امام حسین(ع) تا میدان آزادی برگزار شد گفت: متروی تهران از ساعات ابتدایی آغاز مراسم با آمادگی کامل و با تلاش کارکنان در بخش‌های مختلف، تمام توان خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شرکت کنندگان در جشن ۱۰کیلومتری غدیر به کار گرفت و بنا بر آمار بدست آمده از ساعت ۱۶ تا پایان بهره برداری، یک میلیون و ۲۲۹ هزار و ۸۷۴ نفر با این ناوگان جابه‌جا شدند.

 

وی افزود: بیشترین حجم مسافر در خط چهار با ۸۰۵ هزار و‌۳۷۵ نفر و کمترین آمار در خط پنج با ۳۶هزار و ۱۷۲ نفر بود.
وی افزود: با هدف تسریع در تردد مسافران، فاصله حرکت قطارهای مترو در خط ۴ که ایستگاه‌های آن در مسیر جشن قرار داشت به ۵ دقیقه کاهش یافت.

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: با توجه به استقبال مسافری، ۴۰۰ قطار فوق‌العاده نسبت به برنامه روزهای تعطیل به منظور جابه‌جایی سریع‌تر مسافران اعزام شد.

 

گفتنی است، در این روز با توجه به افزایش تقاضای سفر، سرفاصله حرکت قطارها در خط یک به ۵ دقیقه، در خط دو به ۶ دقیقه ، خط سه به ۷ دقیقه، خط پنج به ۲۰ دقیقه و‌ در خط شش و هفت به ۱۲ دقیقه کاهش داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

آخرین اخبار سایت


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107