توزیع ۵۷۲ تن برنج و مرغ منجمد در کرمانشاه در آستانه شب یلدا

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: این سازمان در آستانه شب یلدا توزیع ۵۷۲ تن برنج و گوشت مرغ منجمد را در دستور کار خود قرار داده است.

 

سعید جوادی با اعلام این خبر اظهار کرد: از روز گذشته (چهارشنبه ۲۲ آذرماه) توزیع ۲۲ تن مرغ منجمد در سطح شهر کرمانشاه جهت تنظیم بازار و کنترل قیمت مرغ کشتار آغاز شده است.

وی افزود: این گوشت به قیمت کیلویی ۶۵ هزار و ۷۰۰ تومان در سطح فروشگاه های استان کرمانشاه توزیع و در دسترس شهروندان قرار گرفته است.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، یادآور شد: یکی از ابزارهای موثر در کنترل قیمت مرغ در آستانه شب یلدا تزریق مرغ منجمد با نرخ مناسب در سطح فروشگاه های استان کرمانشاه است که در این راستا از صبح دیروز توزیع آن به منظور تعادل بخشی به بازار آغاز و این روند کماکان ادامه دارد.

جوادی یادآور شد: در همین راستا جهت تنظیم بازار توزیع ۵۵۰ تن برنج هندی و پاکستانی نیز در در سطح فروشگاه ها و کسبه معتمد توزیع و در دسترس شهروندان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: برنج هندی به قیمت هر کیلوگرم ۳۵ هزار تومان و برنج پاکستانی به قیمت هر کیلوگرم ۳۸ هزار تومان جهت تنظیم بازار و کنترل قیمت ها توزیع خواهد شد.

جوادی اظهار کرد: از مجموع برنج های تامین شده برای توزیع در این طرح، ۴۰۰ تن برنج پاکستانی و ۱۵۰ تن نیز برنج هندی که به منظور تعادل بخشی به بازار این روند کماکان ادامه خواهد داشت.

 

از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ تن مرغ منجمد تنظیم بازار در سطح استان توسط عاملان توزیع و با نظارت لازم کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی توزیع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

آخرین اخبار سایت


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/khabardaariadmin/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107