به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

تشییع رییس سابق فدراسیون کشتی

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

مراسم تشییع رییس اسبق فدراسیون کشتی به سمت آرامگاه ابدی برگزار شد.

 مراسم تشییع پیکر مرحوم سید ابوالحسن (ناصر) میرواحدی رئیس سابق فدراسیون کشتی و پهلوان سابق ایران از محل فدراسیون کشتی به سمت بهشت زهرا(س) برگزار شد.

 

در این مراسم تعدادی از پیشکسوتان کشتی و مسئولان ورزش از جمله علی اکبر حیدری، سلطانعلی ترخاق، منصور برزگر، ابراهیم جوادی، برنا فیروزی معاون وزیر ورزش، حجت الاسلام حمید رسایی نماینده مجلس شورای اسلامی، ابراهیم مهربان، علی دقت پور، مهدی محبی، سلمان حسام، عبدالله حیدری احمد عرب، سعید سلیمانی، جواد نورمحمدی، فریدون عابدین نژاد، اکبر فیض، قاسم علی عسگری، حمید یاری، اردشیر پورحکمت به همراه خانواده و دوستداران مرحوم میرواحدی حضور داشتند.

 

منصور برزگر سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد در این مراسم، گفت: عمر زیاد هم زیاد خوب نیست، چون آدم باید مدام مرگ دوستانش را می‌بیند. او یکی از رفقای خوب ما بود. ایشان رییس فدراسیون که شد، اولین نفری که درخواست کرد با او کار کند، من بودم. با هم کار کردیم و یک مسابقه دوستانه را با هم انجام دادیم. بعدها او مجبور شد ترک وطن کند و به آلمان برود.فقدان ایشان خیلی جای تاسف دارد و به خانواده ایشان به خصوص اهالی کشتی تسلیت می‌گویم.

 

برنا فیروزی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، نیز در این مراسم، با تسلیت درگذشت بزرگمرد جامعه ورزش کشور، گفت: ایشان از چهره‌های محبوب و نامدار جامعه کشتی بود. ما در آموزه‌های دینی‌مان برای محبوبیت تعریف دیگری به غیر از محبوبیتی که امروزه مطرح است، داریم. محبوبیتی که از طریق عمل صالح و تقوا باشد حتما برکاتی دارد و ارزشمند است.

 

وی افزود: ایشان از فرهنگ فتوت و جوانمردی برخودار بودند و همه ایشان را به نیکنامی، گذشت و ایثار می‌شناختند. ایشان از خادمان صدیق اهل بین عصمت و طهارت بود و برای ایشان آرزوی غفران الهی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *