به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل خبر داد؛

تدارک مجموعه های گردشگری مشگین شهر برای تعطیلات عید فطر

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

مشگین‌شهر- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: مجموعه‌های گردشگری مشگین‌شهر برای پذیرایی از مسافران و گردشگران عید فطر آمادگی کامل دارند.

 حسن محمدی ادیب ظهر یکشنبه در جلسه ستاد خدمات سفر مشگین‌شهر با موضوع تعطیلات عید فطر اظهار کرد: شهرستان مشگین‌شهر به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری در استان و کشور همواره مورد توجه گردشگران بوده و انتظار می‌رود در تعطیلات عید فطر نیز گردشگران بسیاری این شهرستان را برای سفر انتخاب کنند.

وی افزود: مجموعه‌های گردشگری شهرستان آماده پذیرایی از گردشگران هستند و جشن‌ها و برنامه‌های مختلفی برای این ایام تدارک دیده شده است که می‌تواند لحظات خوبی را برای گردشگران رقم بزند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: لازم است که از سوی دستگاه‌های مرتبط شهرستان پویش‌هایی برای پاک‌سازی محیط و نظافت ورودی‌های شهر ایجاد شود و تابلوهای دسترسی مناطق گردشگری و تابلوهای راهنمایی و رانندگی بروزرسانی شود.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر نیز در این جلسه گفت: هماهنگی‌های لازم برای تعطیلات عید فطر در شهرستان انجام شده و اقدامات لازم برای تأمین اقلام مورد نیاز، آماده‌سازی مجموعه‌ها و گرامیداشت عید فطر انجام شده است تا شرایط خوبی برای گردشگران ورودی به شهرستان وجود داشته باشد.

شهرام محمدی افزود: از هموطنان دعوت می‌کنیم مشگین‌شهر را برای سفر در بهار و تابستان به ویژه تعطیلات عید فطر انتخاب کنند و در همین راستا بازدید از مراکز و مجموعه‌های گردشگری توسط اداره میراث‌فرهنگی شهرستان به صورت مستمر انجام می‌شود تا میزبان شایسته‌ای برای گردشگران باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *