به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

بیانیه شورای وحدت به مناسبات روز معلم و روز جهانی کارگر

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ شورای وحدت در بیانیه‌ای به نقش مهم معلمان و کارگران اشاره کرد و این دو صنف پرتلاش را دو رکن اساسی برای پیشرفت و توسعه هر کشوری عنوان کرد. در متن این بیانیه آمده است:

 

«تاریخ بشر، هیچگاه سرگذشت شاهان و حاکمان نبوده و نیست و بالندگی امروز انسان به‌عنوان اشرف مخلوقات الهی، مرهون تجربه و علم و انعکاس آن در تلاش و عمل است. بدون اغراق معلمان و کارگران دو رکن اساسی و مهم در رشد و توسعه هر جامعه‌ای محسوب شده و دو بال پرواز انسان به‌شمار می‌روند. پرنده‌ای که با سلاح علم و عمل، اوج گرفته و قله ‌های رفیع انسایت خداگونه را تعالی می‌بخشد.

 

ترسیم موفق آینده، بدون وجود معلمان و کارگران، غیرممکن است و تنها به حرمت قلم و همت بازوی معلم و کارگر می‌توان آشیانه‌ای از سرافرازی و امنیت بر قله میهن بنا کرد که زایشی از نور را آبستن فرداها باشد.

 

بدون‌شک تحقق شعار انتخاب شده برای امسال توسط مقام معظم رهبری، بدون وجود معلمان و کارگران امکان‌پذیر نبوده و جهش تولید با مشارکت مردم، نیازمند آموزش مناسب از یکسو و تربیت نیروی کار متخصص و اجرای دقیق طرح‌ها از سوی دیگر است که این امر با همت معلمین شریف و کارگران زحمتکش ممکن خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید: نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت در دور دوم انتخابات مجلس اعلام می‌شوند

 

ما باور داریم که معلمان و کارگران به عنوان پیشگامان مسیر پیشرفت و توسعه کشور، نقش بسیار مهمی در استقلال، رشد و تعالی ایران اسلامی داشته و این عزیزان با تلاش، تعهد و ایثار خود، به تحقق اهداف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور کمک می‌کنند. شورای وحدت ضمن تبریک این روز مهم به تمامی مردم و به ویژه معلمین، اساتید دانشگاه و کارگران، بر لزوم شنیده شدن مطالبات به حق و تحقق خواسته های این اقشار تاکید دارد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *