به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

برگزای جشن تولد برای دانشگاه تهران

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ رییس دانشگاه تهران از مصوبه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی برای منضم کردن سابقه ۹۰ ساله دانشگاه خبر داد و گفت: این جشن خرداد ماه برگزار خواهد شد.

سید محمد مقیمی در نشست رمضانی جمعی از رؤسای ادوار دانشگاه تهران و هیأت رئیسه دانشگاه که در دفتر رئیس دانشگاه تهران برگزار شد، با اشاره به قرارگیری در آستانه ۹۰ سالگی دانشگاه، گفت: در خرداد ماه که مصادف با ۹۰ سالگی دانشگاه تهران است پیش‌بینی شده است که رؤسای ادوار دانشگاه تهران در جایگاه ویژه‌ای در کنار هم در جشن ۹۰ سالگی حضور پیدا کنند و از خانواده روسایی که درگذشته‌اند نیز به طور ویژه دعوت خواهد شد.

رئیس دانشگاه تهران از مصوبه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی برای منضم نمودن سابقه ۹۰ ساله دانشگاه تهران با قدمت بیش از ۱۷ قرن آموزش عالی در ایران و برگزاری بزرگداشت ۱۷۵۷ سال قدمت آموز عالی در ایران به عنوان یک فخر ملی خبر داد و گفت: این بزرگداشت در خرداد ماه ۱۴۰۳ همزمان با ۹۰ سالگی دانشگاه تهران افتتاح می‌شود و در طول سال ۱۴۰۳ در قالب ویژه‌برنامه‌هایی ادامه پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه موفقیت‌های دانشگاه تهران نتیجه تلاش‌های اعضای هیأت علمی، کارکنان، دانشجویان و دانش‌آموختگان در همه ادوار مدیریتی است، افزود: دانشگاه تهران سرمایه بسیار ارزشمندی است که ذره ذره با تلاش همه اعضای آن جمع شده و محصول زحمات بزرگانی است که در طول تاریخ دانشگاه تهران جانفشانی کرده‌اند و نسبت به این خانواده بزرگ عرق دارند.

رییس این دانشگاه خاطرنشان کرد: بر اساس نظریه‌های مدیریتی، سازمان‌های موفق وقتی به دوران بلوغ خود می‌رسند، برای اینکه در اوج بمانند نیازمند نوآوری هستند و اگر از نوآوری در اهداف، ساختار و سبک مدیریتی در آنها غفلت شود، به سمت میرایی و سکون می‌روند و به تدریج جایگاهی که در اوج دارند را از دست می‌دهند. به همین دلیل دانشگاه تهران با مجموعه اقداماتی از جمله ایجاد دانشکده‌های میان رشته‌ای، چابک‌سازی ساختار و همچنین ترسیم افق بر اساس تحقق مؤلفه‌های دانشگاه کارآفرین، در صدد تحقق این نوآوری برآمده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *