به همت ذوب آهن اصفهان با استفاده از مقاطع جدید نوردی صورت می گیرد

بررسی راهکار‌های اصلاح الگوی مصرف سازه‌های فولادی

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ به همت ذوب آهن اصفهان راهکار‌های اصلاح الگوی مصرف سازه‌های فولادی با استفاده از مقاطع جدید نوردی بررسی می‌شود.

 

بخش مهم ساخت و ساز، اسکلت ساختمان است که با استفاده از روش‌های گوناگون صورت می‌گیرد. برخی از روش‌ها زمان بر و برخی دیگر سریعتر است. یکی از اسکلت‌های ساختمان که سالهاست مورد استفاده قرار می‌گیرد، اسکلت تیرآهنی است. اما آنچه این اسکلت‌ها را متفاوت می‌کند، هزینه بر بودن آنهاست.

 

نبود اتصالات و سازه‌های مناسب، باعث ضایعات، زمان بر شدن ساخت و چالش‌های آن می‌شود، به همین دلیل لازم است روش‌هایی پیش بینی شود که چالش‌ها را به حداقل ممکن کاهش دهد.

برای تحقق این مهم کارشناسان، دست اندرکاران و تولیدکنندگان عرصه فولاد گرد هم می‌آیند تا دستاورد‌های خود را در معرض نمایش قرار دهند. به همین دلیل همایش راهکار‌های اصلاح الگوی مصرف سازه‌های فولادی با استفاده از مقاطع جدید نوردی با همکاری شرکت ذوب آهن اصفهان، همزمان با سیزدهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران برگزار می‌شود.

این همایش از ۲۵ مهرماه ۱۴۰۲ در سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی حضرت امام رضا (ع) در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود. این همایش ساعت ۱۴ آغاز و ساعت ۱۷:۳۰ به سرانجام می‌رسد.

نکته مهم این است که همایش راهکار‌های اصلاح الگوی مصرف سازه‌های فولادی با استفاده از مقاطع جدید نوردی در کنگره مهندسی عمران برگزار می‌شود، کنگره‌ای که پرسابقه‌ترین رویداد جامع مهندسی عمران کشور است و مباحث مرتبط با ساخت و ساز به صورت جدی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

 

فول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *