به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

بیانیه شورای وحدت به مناسبت پاسخ نظامی ایران به رژیم صهیونیستی؛

بار دیگر ابابیل بر خانه عنکبوت لرزه افکندند

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ شورای وحدت به مناسبت پاسخ نظامی ایران به رژیم صهیونیستی که بامداد امروز صورت گرفت بیانیه‌ صادر کرد.

 

به گزارش «خبرداری»، متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

«دیگر بار خیبر به نوای الله اکبر فرو ریخت و بار دیگر ابابیل بر خانه عنکبوت لرزه افکندند که در تحقق وعده الهی شکی نیست.

 

عملیات غرورآفرین «وعده صادق» بار دیگر به مستکبرین و عمالشان یادآوری کرد که فرزندان علی را صبری است حسنی و شور جهادی است حسینی …

 

کوردلان رژیم اشغالگر قدس و صهیونیست‌های کودک کش که غزه را به خاک مظلومان رنگین کرده و به پشتوانه شیطان بزرگ دست به هر جنایتی می زدند، هیچگاه تصور نمی کردند غیورمردان ایران زمین، اینگونه آن ها را اسیر تدبر و خشم خود نموده و گنبد به ظاهر آهنین را به لانه سست عنکبوت مبدل کنند.

 

شورای وحدت، این پیروزی بزرگ را به همه مسلمین و آزادگان جهان تبریک گفته و بر حق مسلم جمهوری اسلامی ایران در دفاع از کیان خود تاکید می‌کند. رژیم صهیونیستی و متحدانش باید بدانند که هر اقدامی بر علیه منافع ملی ایران با واکنشی متناسب و در زمان مناسب مواجه خواهد شد و ممکن نیست که به کنسولگری یک کشور حمله نظامی کرده و عملشان بی پاسخ بماند.

 

بیشتر بخوانید: امروز جهان شاهد مظلومیت فلسطین ‌‌است

 

شب گذشته نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بار دیگر در برابر ملت غیور خود سربلند شده و به عمل نشان دادند که حافظان راستین جان، مال، ناموس و کیان و شریعت این سرزمین هستند تا پرچم اسلام را به موعود و امام زمان خود تحویل دهند.

 

دیشب حاج قاسم و یاران شهیدش در مقابل بهشتیان روسفید بوده و کودکان غزه با لبخند، وعده الهی را زمزمه کردند که : جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا.»

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *