انجمن سینمای جوان برای ابراهیم رییسی فراخوان داد

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

انجمن سینمای جوانان ایران همزمان با برگزاری آیین بدرقه پیکر شهید سیدابراهیم رئیسی و دیگر شهدای خدمت، برای رویداد «عطر خدمت» در قالب عکس و فیلم‌کوتاه فراخوان داد.

 

به‌ گزارش خبرداری به نقل از ایلنا به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، همزمان با بدرقه ملی شهیدان خدمت، هنرمندان علاقه‌مند می‌توانند روایت تصویری خود از این آیین را در قالب فیلم‌کوتاه و عکس، ثبت و به رویداد «عطر خدمت» که به همت انجمن سینمای جوانان ایران و در سراسر کشور برگزار می‌شود، ارسال کنند.

 

متن فراخوان این رویداد به شرح زیر است:

پاداش یک عمر مجاهدت و خدمت به مردم شریف ایران چیزی جز شهادت نیست.

همزمان با برگزاری آیین بدرقه پیکر شهدای خدمت؛ شهید سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور محترم و دیگر همراهان خدومشان، انجمن سینمای جوانان ایران برای ثبت لحظات این بدرقه ملی، فراخوان رویداد «عطر خدمت» را منتشر کرد.

 

علاقه‌مندان به مشارکت در این رویداد می‌توانند آثار خود را در قالب عکس و فیلم‌های کوتاه 100 ثانیه‌ای تولید و به دبیرخانه ارسال کنند. آثار ارسالی پس از فرآیند داوری در سراسر کشور به نمایش گذاشته خواهند شد.

 

محتوای تولید آثار در رویداد «عطر خدمت» محدود به فرآیند برگزاری آیین تشییع شهدای خدمت در شهرهای تبریز، قم، مشهد و تهران نیست و تمامی هنرمندان در اقصی نقاط ایران می‌توانند در راستای ثبت حس و حال مردمی، در راستای بدرقه ملی این شهیدان اقدام به تولید و ارسال اثر کنند.

 

شرکت همه فیلم‌سازان، هنرمندان، نهادها، سازمان‌های دولتی و فعالان بخش خصوصی در این رویداد آزاد و ثبت‌نام و بارگذاری آثار در جشنواره تنها به شیوه اینترنتی امکان‌پذیر است.

 

جوایز این رویداد به شرح زیر به برگزیدگان اهدا خواهد شد؛

 

اثر برگزیده در بخش «فیلم 100 ثانیه» لوح افتخار به همراه 200 میلیون ریال جایزه نقدی

 

اثر برگزیده اول در بخش «عکس» لوح افتخار به همراه 100 میلیون ریال جایزه نقدی

 

اثر برگزیده دوم در بخش «عکس» لوح افتخار به همراه 50 میلیون ریال جایزه نقدی

 

اثر برگزیده سوم در بخش «عکس» لوح افتخار به همراه 30 میلیون ریال جایزه نقدی

 

متقاضیان برای شرکت در رویداد «عطر خدمت» می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی انجمن سینمای جوانان ایران  فرم تقاضای شرکت در جشنواره را تکمیل کرده و فایل آثار خود را بارگذاری کنند.

 

موعد نهایی جمع‌آوری آثار جمعه 15 خردادماه خواهد بود.

 

نشانی دبیرخانه: تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان نوزدهم، شماره ۲۰، دبیرخانه شصت و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان- مشهد.

 

کدپستی: ۱۵۱۷۸۷۳۸۱۱

 

تلفن: ۸۶۰۸۷۶۰۳ – ۸۶۰۸۴۸۵۱

 

سایت ثبت نام www.iycs.ir

 

پست الکترونیک: iycs.fest@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *