به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

افزایش ظرفیت تولید در شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین (+ فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ مدیر بازاریابی و فروش شرکت معدنی وصنعتی گهرزمین گفت: این شرکت با دارا بودن بیش از 640 میلیون تن ذخایر سنگ آهن، بزرگترین معدن سنگ آهن خاورمیانه است.

 

محمدامین مریدی افزود: گهرزمین با دارا بودن یک خط خردایش دانه‌بندی با ظرفیت 15 میلیون تن در سال و همچنین سه خط کنسانتر سنگ آهن با ظرفیت نامی 6 میلیون تن و کارخانه گندله‌سازی با ظرفیت 5 میلیون تن در سال فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

 

وی ادامه داد: شرکت معدنی وصنعتی گهرزمین با دارا بودن دو خط احیای مستقیم در بخش DIR وارد می‌شود و آهن اسفنجی را در زنجیره تولید خود خواهد داشت.

 

مریدی اظهار کرد: این شرکت بیش از 40 درصد از گندله و کنسانتره مورد نیاز کشور را تامین می‌کند و بیش از 1.5 میلیون تن انواع محصولات زنجیره فولاد اعم از کنسانتره و گندله سنگ آهن در سال گذشته  صادر کرد و در سال جاری و سال آینده برنامه‌ریزی‌هایی انجام دادیم تا بتوانیم بیشترین صادرات و ارزآوری را برای کشور داشته باشیم.

 

مدیر بازاریابی و فروش شرکت معدنی وصنعتی گهرزمین افزود: در حال حاضر کشورهای چین،امارات، عمان و دیگر کشورهای خلیج فارس محصولات شرکت معدنی وصنعتی گهرزمین را خریداری و وارد کشور خود می‌کنند و کیفیت محصولات برای آن‌ها کاملا شناخته شده است.

 

بیشتر بخوانید: کسب رکوردهای افتخارآمیز جدید توسط گهرزمین (+ فیلم)

وی ادامه داد: این شرکت در نظر دارد با توجه به شعار سال، ظرفیت تولید را بالا ببرد و امیدواریم تا آخر امسال حدود 7.5میلیون تن کنسانتره و 6.5 میلیون تن گندله تولید کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *