نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت در دور دوم انتخابات مجلس اعلام می‌شوند

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ یکصد و بیست و نهمین نشست هیات عالی شورای وحدت با موضوع سیاست های دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دفتر مرکزی این شورا برگزار و اعضا درباره موارد مطرح شده به بحث و گفتگو پرداختند.

 

منوچهر متکی سخنگو و رئیس هیات اجرایی شورای وحدت گفت: در یکصد و بیست و نهمین نشست هیات عالی شورای وحدت، موضوع دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.همچنین بر اساس تصمیمات اخذ شده در این جلسه مقرر گردید فهرست نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت در سراسر کشور از جمله حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلام شهر ،شمیرانات و پردیس تهیه و به اطلاع مردم شریف رسانده شود.

 

متکی در ادامه افزود: در این نشست با نظر قاطع اعضا، مصوب شد با توجه به اینکه تمامی نامزدهای راه یافته به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه تهران بزرگ را آقایان تشکیل داده و هیچ نامزدی از بین بانوان موفق به کسب آرای لازم در دور نخست نشد، شورای وحدت با در نظر گرفتن اصل تخصص و تعهد کلیه نامزدها، اولویت خود را به حمایت از بانوان قرار داده و تلاش می کند تعداد بیشتری از بانوان نامزد دارای صلاحیت در دور دوم انتخابات را در فهرست خود بگنجاند.

 

نماینده مردم شریف تهران، ری و شمیرانات ضمن تاکید بر لزوم مشارکت مؤثر ملت نجیب و قهرمان ایران در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: شورای وحدت استان ها در تمام حوزه هایی که انتخابات در آن ها به دور دوم کشیده است، حضوری فعال داشته و در راستای وظایف خود در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی، عمل کرده و فهرست نامزدهای مورد حمایت خود را اعلام می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: عزم شورای وحدت برای تحول آفرینی (+فیلم و عکس)

 

گفتنی است، ۹۰ نفر از نمایندگان منتخب در دور نخست انتخابات مجلس دوازدهم مورد حمایت شورای وحدت بودند که از این تعداد ۶۰ نامزد به طور اختصاصی در فهرست شورای وحدت و ۳۰ نفر نیز به طور مشترک با سایر فهرست ها بودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *