در گفتگو با معاونت تولید شرکت پالایش نفت بندرعباس عنوان شد:

استمرار تولید وظیفه اصلی پالایشگاه نفت بندرعباس است (+فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

یعقوب صالحی معاونت تولید پالایشگاه نفت بندرعباس در گفتگو با پول نیوز استمرار تولید را وظیفه اصلی شرکت پالایش نفت بندرعباس دانست
صالحی در خصوص اینکه روزکاری خود را چگونه شروع می‌کنید گفت: ما از صبح که وارد پالایشگاه می‌شویم یک جلسه هماهنگی تولید داریم و با گرفتن گزارشات کتبی و شفاهی وارد جلسه هماهنگی تولید با مدیران و مسئولان مربوطه می‌شویم. در این جلسه که نزدیک به 30 نفر در آن حضور دارند اول رییس عملیات و نوبت کار گزارش شب گذشته را ارائه می‌دهد و سپس روسای بخش‌ها مشکلاتی را که دارند را مطرح می‌کنند و راه‌کارهای لازم داده و هماهنگی‌ها انجام می‌شود. پس از اتمام جلسه همکاران برای پیگیری کارها می‌روند و ما هم سرکشی را شروع می‌کنیم.

 

 

وی افزود: تقریبا تا ظهر کار سرکشی و بازدید طول می‌کشد و ظهر هنگام به دفتر می‌رویم که نامه‌ها و درخواست‌هایی که به صورت فیزیکی رسیده‌اند رسیدگی کنیم. ما در پالایشگاه یک وضعیت جاری داریم که چرا که وظیفه اصلی تولید استمرار آن است یعنی بایستی ما بتوانیم به آن برنامه‌ای که در طول ساب برای ما در نظر گرفته شده بتوانیم به آن پایبند باشیم و حداکثر تلاشمان را بکنیم که آن برنامه کاملا اجرایی شود.

 

معاونت تولید پالایشگاه نفت بندرعباس همچنین درباره تعمیرات اساسی این پالایشگاه گفت: تعمیرات اساسی که انجام دادیم یک تعمیرات بسیار بزرگ بود و خدا را شاکرم که به سلامت توانستیم به همه اهدافی که داشتیم دست پیدا کنیم. تمام دستگاه‌ها بدون مشکل خاصی تک به تک وارد فاز تولید شدند و تمام واحدها به مدار تولید برگشتند.

ظرفیت اسمی پالایش ما 350.000 تن است و این ظرفیت مرهون کارکنان پالایشگاه نفت بندرعباس هستیم. شرکت پالایش نفت بندرعباس حرف برا گفتن دارد چه در بحث بهره‌برداری و چه در بحث فنی، بچه‌های با دانشی داریم و سطح سواد بالایی دارند و از حداکثر توان خود استفاده می‌کنند برای اینکه بتوانیم مسائل و موانع پیش رو را حل کنیم و بتوانیم به استمرار تولید برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *