به نظر شما بهترین شخص برای ریاست مجلس دوازدهم کیست؟

ارائه 200 بسته سرمایه گذاری برای حضور مردم در منطقه ویژه پارسیان (+ فیلم)

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ سید علی اصغر علامه، مدیرعامل منطقه ویژه پارسیان با اعلام این مطلب افزود: این منطقه به لحاظ جغرافیایی در یک منطقه استراتژیک قرار دارد و با توجه به قرارگیری در کنار منطقه پارس جنوبی و سواحل خلیج فارس و همچنین قرارگیری در مرکز نوار ساحلی ایران، مورد اهمیت است.

وی گفت: ما اگر بخواهیم تولید رونق بگیرد باید زیرساخت‌های لازم را برقرار کنیم، ما در منطقه ویژه پارسیان خود را موظف می‌دانیم که شعار سال را محقق کنیم و اعتقاد داریم در سه سال گذشته ما جهش تولید را محقق کرده‌ایم و در سال 1403 هم با همه توان و تلاش امیدواریم این شعار را محقق کنیم.

 

مدیرعامل منطقه ویژه پارسیان ادامه داد: در سال گذشته مقام معظم رهبری ابلاغیه‌ای مبنی‌بر «اقتصاد دریا» داشتند که دولت هم بلافاصله آن را به سازمان‌ها ابلاغ کرد که یکی از آن سازمان‌ها، سازمان ایمیدرو بود و ما نیز با توجه به قرارگیری در کنار ساحل و به عنوان یکی از مهمترین بنادر کشور، این ابلاغیه را اجرا کردیم.

 

وی گفت: ما برنامه‌ریزی‌های لازم را کرده‌ایم و امیدوارم تا پایان سال مردم بتوانند نتایج آن را ببینند.

 

بیشتر بخوانید: منطقه ویژه پارسیان همچنان در مسیر توسعه

علامه با تاکید بر نقش مردم در تحقق شعار سال اظهار کرد: 200 بسته‌ مختلف برای سرمایه‌گذاری آماده شده است که در اختیار مردم قرار خواهد گرفت تا بتوانند با انتخاب خود از این بسته‌ها برای تحقق شعار سال و سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه پارسیان استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *