خدا سرنوشت قومی را تغییر نمی‌دهد مگر زمانی که خودشان تصمیم بگیرند که سرنوشتشان را تغییر دهند

إِنَّ الله لا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتّیَ يُغَيِّرُوا ما بِاَنفُسِهِم

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ انتخابات و تعیین سرنوشت توسط مردم در تمامی سطوح حاکمیتی کشور، مهمترین رکن مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با تدبیر حکیمانه امام خمینی(ره) و استمرار مدیریت داهیانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) به عنوان نماد عزت و اقتدار ایران اسلامی مایه یأس دشمنان و بدخواهان شده است.

 

نگاهی گذرا به دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در طول بیش از چهار دهه تجربه نظام مردم سالاری دینی بر اساس اندیشه ولایت فقیه؛ و موفقیت‌های متعدد و غرورآفرین در عرصه‌های مختلف بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود موانع متعدد خارجی و داخلی، ضمن اینکه موجبات خرسندی ناشی از اقتدار و قدرت ملی را برای هر ایرانی بوجود آورده، تجربه تازه‌ای را در قرن اخیر به جهانیان عرضه کرده است.

 

تداوم این نظام مقدس و مشروعیت و مقبولیت آن در بین مردم به حضور حداکثری آنان در انتخابات منوط است و امروزه بر ما است که مجاهدانه وارد معرکه انتخابات شویم و به رغم همه مشکلات خرد و کلان و اشتباهات خواسته و ناخواسته و یا ناشی از سستی برخی افراد مسؤول که سعی در ناامیدی مردم دارند جانانه و مجاهدانه و مومنانه کشور را دریابیم که این خانه تنها با دست ما ساخته و پرداخته خواهد شد.

یکی از راه‌های تشویق مردم به حضور در انتخابات جهاد تبیین است. رهبر انقلاب با تاکید بر جهاد تبیین در تشویق مردم برای حضور در صحنه انتخابات، صرف دعوت زبانی را کافی ندانسته و عمل، روی خوش، زبان پاسخگو و حضور در جمع‌های گوناگون مردم بخصوص جوانان را ضروری می‌دانند.

جوانانی که حتی اگر به دعوت ما لبیک نگویند حق دارند
امید واقع بینانه وجهاد تبیین دو اساس و دوعنصر اصلی برای دستیابی به حضور پرشور جوانان درعرصه انتخابات است

بنیاد کارآفرینان گام دوم در آستانه یک تحول بزرگ در حوزه فناوری و نوآوری در حوزه پیشرفت وتوسعه اقتصاد درتمام محله های کشور است، بنیاددر عرصه رسانه و فضای مجازی و حتی فضای حقیقی باایجاد اشتغال پایدار وقبل از آن نشاندن بذر امید واقع بینانه به معنای واقعی کلمه را تعهد داده است، جوانان عزیزم ،شرکت در انتخابات بالاترین حس وطن پرستی است و نشان دهنده اوج تعلق و تعهد به وطن است و باید گفت/ که چه شرکت کنیم چه نکنیم انتخابات مجلس دوازدهم در یازدهمین روز آخرین ماه سال برگزار می‌شود و افرادی هم/ به مجلس راه پیدا خواهند کرد /و برای تمام جمعیت ایران قانون گذاری خواهند کرد.

بدون شک قوانین مجلس توسط کسانی نوشته میشود که با رای من وشما به مجلس میروند،بنابراین نیاز است که ما با دقت ،با بصیرت واگاهی نسبت به افراد شایسته اقدام کنیم

متاسفانه امثال بیشتر از سالهای گذشته شاهد برخی سیاه نمایی ها و وعده وعید های دورازانتظار از نماینده ها هستیم ،خداکند بدانند این اندک امید باقیمانده این مردم چقدر باارزش است،انشاالله با مشارکت حداکثری مشتی بردهان منافقین خواهیم زد به تعبیر حضرت آقا هرکس که باعث ناامیدی وناامید کردن این مردم باشد از منافق بدتر است به طور قطع مجلس قوی با رأی پایین شکل نخواهد گرفت و آن کس که از این ناحیه آسیب خواهد دید، بدون شک همه مردم خواهند بود.

باتوجه به تحلیل نظریه پردازان جهان ،انتخابات زمینه ساز توسعه اقتصادی وامنیت اجتماعی هر کشوری
هست پس قطعا حضور باشکوه و آگاهانه مردم در انتخابات، اقتدار و عزت ملی را افزایش خواهد داد و در پایان
بنیاد کارآفرینان گام دوم متکی به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی وحامی ولایت فقیه و در چارچوب حقوق و تکالیف اخلاقی و قانونی خود، ضمن تاکید بر راهبردوحضور همه جانبه اقشار وتمامی اعضای بنیاد کارآفرینان گام دوم و رعایت تعهدات و مصوبات آن در مورد انتخابات اخیر، اعلام می‌کند که متاسفانه شرایط مشارکت برای اعضا وکارآفرینان گام دومی را برای خود جهت ارائه لیست در این دوره از انتخابات فراهم نمی‌بیند.

ضمن احترام به همه افرادی که اجازه‌ ورود در رقابت‌های انتخاباتی را یافته‌اند اعلام می‌کند که در هیچ یک از حوزه‌های انتخابیه درسراسر کشور هیچ یک از اعضای کارآفرین این بنیاد کاندیدا یا فهرست مورد تایید و حمایت بنیاد ندارد.

 

هرچند استراتژی واهداف کوتاه مدت وبلند مدت این بنیاد تنها در راستای ایجاد امید واقع بینانه وایجاد اشتغال است ولی همانطور که حضرت آقا فرمودند کار سیاسی عین کار دینی و عبادت است وظیفه همگان است با توجه به ظرفیت های خوب بنیاد کمیسیون های متخصص ،متعهد وانقلابی وهمچنین اعضا ،نخبگان وکارآفرینان انقلابی قطعا تمام تلاش خودرا خواهیم کرد هرچند قدم کوچکی برای شناخت مردم وایجاد اطمینان وامید انگیزه دراینده نزدیک گام برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *