آغاز به کار همایش ملی بهره وری

اشتراک گذاری :

خبرداری؟

 همایش ملی بهره‌وری ایران دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت‌ماه با حضور رییس این سازمان و دیگر مسئولان از سایر دستگاه‌ها در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرداری به نقل از ایرنا، در این همایش دو روزه سخنرانان به بحث و بررسی مسائل مختلف از جمله رشد اقتصادی از محل ارتقای بهره‌وری، ارتقای بهره‌وری مبتنی بر مشارکت مردم و تحقق شعار سال خواهند پرداخت.
در نشست تخصصی “بهره‌وری سبز” که در روز نخست این همایش ملی برگزار خواهد شد، سخنرانان پیرامون مسائلی همچون ابزارهای اقتصادی مدیریت بهره‌وری سبز، رویکرد ارتقای فرهنگ حفاظت از منابع و بهره‌وری سبز و معرفی تجارب و الگوهای برتر خواهند پرداخت.
امروز همچنین کارگاه آموزشی نظام سنجش بهره‌وری برگزار خواهد شد.

امروز(سه‌شنبه) در دومین روز از این همایش ملی، رویداد نوآوری بهره‌ور با حضور مسئولانی از سازمان اداری و استخدامی کشور، معاونت علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، سازمان برنامه و بودجه، وزارت نیرو، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان ملی بهره‌وری ایران برگزار می‌شود.

 

در این رویداد، نوآوری بهره‌ور حوزه آب افتتاح خواهد شد و همچنین از برگزیدگان نوآوری بهره‌ور حوزه انرژی تقدیر به عمل خواهد آمد.
در نشست بهره‌وری در شرکت‌های تامین اجتماعی که بعد از ظهر همین روز برگزار خواهد شد، علاوه بر سخنرانی سخنرانان گزارش بهره‌وری شرکت‌های سازمان تامین اجتماعی ارائه شده و شرکت‌های بهره‌ور سازمان تامین اجتماعی تقدیر خواهد شد.
کارگاه توانمندسازی اعضای هیات علمی با موضوع آموزش نظام‌نامه چرخه مدیریت بهره وری در عصر روز دوم همایش برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *