کنگره اساتید و فعالان حوزه اقتصادگردشگری در ماکو

اشتراک گذاری :

خبرداری؟ به گزارش خبرداری مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در این کنگره اساتید و فعالان حوزه گردشگری از بخش های دولتی و خصوصی کشور حضور داشتند و پیرامون توسعه گردشگری، اقتصاد گردشگری و گردشگری سلامت بحث و تبادل نظر شد

محمدرضا اسفندیاری افزود:‌ توسعه زیرساخت های گردشگری و مناطق آزاد، فرصت های سرمایه گذاری گردشگری، گردشگری سلامت، استاندارد سازی و ارتقاء خدمات گردشگری، گردشگری دریایی، گردشگری و سرمایه گذاری سبز، ارزش افزوده در صنایع دستی، و اثر مشارکت بانوان در توسعه گردشگری پایدار؛ محورهای مهم و مورد نظر در اولین کنگره بین المللی توسعه و توانمندسازی اقتصاد گردشگری بود که به آنها پرداخته شد.

وی از برپایی نمایشگاه جانبی و معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و جاذبه های طبیعی و بکر بزرگترین منطقه آزاد ماکو در حاشیه برگزاری این کنگره در محل سالن همایش های صدا و سیما خبر داد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ماکو اضافه کرد: در حاشیه این کنگره مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو طی گفت و گو با خبرنگاران واصحاب رسانه به تبیین برنامه های سازمان منطقه آزاد ماکو برای توسعه گردشگری و اقتصادی سازی آن در منطقه پرداخت.

مناطق آزاد ظرفیت تبدیل به هاب گردشگری را دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *